Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 200$

Sports Manager w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

519 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

4
2 recenzji
1000 - 2000$
1 rok
Kijów
Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy managera sportowego, który dołączy do naszego zespołu z wcześniejszym doświadczeniem na tym samym stanowisku. Ta rola będzie wiązać się z planowaniem, wdrażaniem i analizą wydarzeń sportowych dla naszych marek.

Dodatkowe informacje

Obowiązki

● Będziesz odpowiedzialny za śledzenie i ustalanie priorytetów wydarzeń sportowych według różnych obszarów geograficznych.

● Będziesz mieć codzienne planowanie promocji.

● Będziesz ściśle współpracować z projektantami, copywriterami i usługami operacyjnymi, aby tworzyć atrakcyjne kampanie sportowe i przekazy.

● Tworzenie i konfigurowanie bonusów/darmowych zakładów/darmowych obrotów/darmowych żetonów

● Będziesz współpracować z platformą bukmacherską w celu promowania produktu.

● Komunikacja z użytkownikami w sprawie naliczania premii. Ponadto ręczne naliczanie w przypadku wydarzeń, które były odtwarzane nieprawidłowo

● Monitorowanie NAJLEPSZYCH wydarzeń sportowych w czasie rzeczywistym w celu dostosowania kursów i wypychania gracza

Muszę mieć:

Wysoka motywacja i zdolność do pracy międzyfunkcyjnej;

Zrozumienie branży zakładów i iGamingu

Samoorganizacja i silne zdolności analityczne

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne, proaktywne i zorientowane na cel, wykazały zdolność do odniesienia sukcesu jako członek zespołu.

Angielski na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym

Odpowiednie doświadczenie 1+ lat

Opcjonalny:

Brak wymagań

Warunki pracy

● Najnowocześniejszy, rozpoznawalny na całym świecie produkt

● Przyjazne środowisko

● Wygodne i nowoczesne biuro w centrum miasta

● Płatny urlop (20 dni roboczych) i zwolnienie lekarskie

Specjalizacje: Marketing, Product Manager
Słowa kluczowe: Manager, Betting Manager

1 rok
Kijów