Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Solutions Architect .Net w DICEUS

Opublikowano ponad 30 dni temu

519 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

DICEUS
DICEUS
IT Services
0 recenzji
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

DICEUS poszukuje architekta rozwiązań do zbierania wymagań i budowania architektury dla zestawu produktów telekomunikacyjnych. Początkowe zatrudnienie: 1 miesiąc w pełnym wymiarze godzin z możliwością przedłużenia.

O projekcie

Nasz Klient posiada zestaw zaawansowanych rozwiązań programowych i wysokiej jakości produktów dla klientów z różnych branż branżowych, w tym dostawców usług telekomunikacyjnych, dostawców usług finansowych, contact center, instytucji rządowych, edukacji i opieki zdrowotnej. DICEUS zamierza wprowadzić ogromne zmiany w produktach i architekturze, aby umożliwić tym produktom osiągnięcie najwyższych pozycji pod względem efektywności i produktywności użytkownika.

Obowiązki

  • Współpraca z różnymi interesariuszami w celu określenia wymagań oprogramowania (funkcjonalnych, niefunkcjonalnych).
  • Analizowanie aktualnej architektury produktu i przepływu danych
  • Określanie wymagań dotyczących integracji systemów, trwałości i wykonalności
  • Aby przeanalizować wymagania dotyczące skalowalności i potencjalne ograniczenia
  • Stworzenie nowego podejścia do architektury chmury dla produktów
  • Zasugerowanie dostawcy usług w chmurze na podstawie wymagań
  • Zasugerowanie stosu technologicznego do opracowania rozwiązania
  • Przygotowanie planu rozwoju wysokiego poziomu w celu wdrożenia rozwiązania
  • Zapewnianie wskazówek technicznych i coachingu programistom (oczekuje się odpowiedzialności za wynik końcowy)
  • Zatwierdź produkt końcowy przed wprowadzeniem na rynek

Wymagania

  • 5-7 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji
  • Doświadczenie w pracy przy dużych projektach informatycznych (b2b)
  • Doświadczenie w redesignie rozwiązań (on-premise do cloud)
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem różnych języków kodowania (w tym .Net)
  • Niezbędne są znakomite umiejętności współpracy i komunikacji
  • Doświadczenie zawodowe w analizie kodu pod kątem słabych punktów i błędów oraz nadzorowaniu planów ich ulepszenia
  • Doświadczenie w projektowaniu bezpiecznych systemów oprogramowania w oparciu o specyfikacje branżowe

Specjalizacje: Architect / CTO
Słowa kluczowe: architect, Solution Architect