Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Solution Architect (Node.Js , AWS) w .doCode Development

Opublikowano ponad 30 dni temu

734 wyświetlenia

6 aplikacji   2 odpowiedzi

0 recenzji
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Jesteśmy ukraińską firmą, która buduje nowoczesne aplikacje o zwiększonej elastyczności i niższym całkowitym koszcie posiadania przy użyciu architektur bezserwerowych AWS. Jesteśmy oficjalnym partnerem AWS.

Informacje o produkcie: Jest to cyfrowa platforma bankowa z białą etykietą, która pomaga firmom finansowym rozwijać się szybko, skalowalnie i niezawodnie. Obejmuje podstawowe systemy bankowe, księgowość, klientów aplikacji internetowych i mobilnych, webowy panel administracyjny zaplecza oraz integracje z różnymi dostawcami BaaS.

Technologia, której używamy:

Front-end: React.js i React Native

Zaplecze: SAM, AWS Cognito, API Gateway, AWS Security Hub, SNS, SQS, Lambda, Step Functions, Event Bridge, DynamoDB, Aurora, QLDB i QuickSight.

Framework: Scrum, Scrumban

Narzędzia: Notion, Atlassian Suite

Zespół:

1 Programista zaplecza chmury AWS;

Mobile React-Native Developer;

2 Web React.js programiści front-end;

właściciel produktu/kierownik;

Analityk Biznesowy;

inżynier kontroli jakości;

Projektant UX/UI.

Obowiązki:

— Architekt rozwiązania i kierownik zespołu nad głównym projektem wewnętrznym (rozwiązanie białej etykiety neobanku oparte na podejściu bezserwerowym AWS;

— Zrozumienie i doświadczenie we wdrażaniu cyberbezpieczeństwa.

— Utwórz mapę drogową technologii i pomóż w biznesowym planie produktu.

— Pomoc przy architekturze innych projektów w firmie (AWS serverless & on-premise)

— Być w stanie komunikować się z klientami na etapach przedsprzedaży, rozwoju i wsparcia.

— Być w stanie pracować ze zwinnym podejściem do rozwoju.

Miło jest mieć:

Chęć zostania w przyszłości CTO i podjęcia kolejnych obowiązków:

— Być w stanie zobaczyć wizję techniczną firmy, stworzyć strategię technologiczną firmy i produktów;

— Zbuduj główne zasady i polityki zgodnie z procesami rozwojowymi;

— Być w stanie obsłużyć przeglądy techniczne z pracownikami;

Oferujemy:

— Możliwość pracy w biurze lub zdalnie w razie potrzeby;

— 18 płatnych dni roboczych urlopu;

— 10 płatnych zwolnień lekarskich bez dokumentów/rok;

— Imprezy firmowe i budowanie zespołów;

— Samodoskonalenie i rozwój zawodowy w zespole.

Specjalizacje: Node.js, AWS

Pełny etat