Premia za zatrudnienie: 800$ - 1200$

Software Development Engineer in Test w Recruiting Inhouse Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

943 wyświetlenia

10 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Nina
Nina
recruiter
8000 - 12000$
Więcej niż 3 lata
Cluj-Napoca
Intermediate
Praca zdalna

Cześć! Poszukujemy Senior Software Development Engineer in Test developer, który dołączy do naszego progresywnego zespołu.

PROJEKT

Analiza statystyczna i marketingowa populacji USA. Będziesz współpracować z naszym inżynierem danych w celu opracowania strategii i planów testów oraz tworzenia danych testowych do testowania potoków danych logiki biznesowej. Będziesz mieć do dyspozycji najnowsze narzędzia: Airflow, Spark i Pentaho.

WYMAGANIA

  • Ponad 5 lat doświadczenia zawodowego w tworzeniu oprogramowania i zapewnieniu jakości;
  • wiedza na temat automatyzacji testów potoku danych;
  • znajomość Airflow;
  • gotowość do opracowania struktury automatyzacji testów, która pobierze przykładowe dane testowe i wyczyści te dane w celu zachowania prywatności.
  • umiejętność debugowania/rozwiązywania problemów z dużymi zestawami danych lub problemów związanych z formatem;
  • Doświadczenie w SQL i doświadczenie w tworzeniu przykładowych danych testowych z dużych zbiorów danych.

BĘDZIE PLUSEM

  • znajomość PySpark;
  • doświadczenie w pracy z Pentaho;
  • Znajomość AWS - S3, DynamoDB, EMR itp.

OFERUJEMY

  • regularna ocena wyników i wynagrodzeń;
  • elastyczny grafik;
  • premie za świetne wyniki;
  • 20 dni urlopu;
  • 5 dni zwolnienia chorobowego;
  • sprzęt komputerowy w razie potrzeby;
  • pracę zdalną lub pomoc w relokacji do Rumunii
  • zostań częścią utalentowanego międzynarodowego zespołu w przyjaznym, kreatywnym i dynamicznym środowisku;
  • zostań prawdziwym profesjonalistą w szybko rozwijającej się, ekscytującej i innowacyjnej branży.

OBOWIĄZKI

  • analizowanie wymagań biznesowych i tworzenie planów testów/danych testowych w celu zapewnienia, że logika biznesowa od źródła do celu jest wdrażana zgodnie z oczekiwaniami;
  • projektowanie i wdrażanie testów integracyjnych i testów czarnej skrzynki w celu zapewnienia, że mapowanie źródła do celu jest realizowane zgodnie z oczekiwaniami potoków danych;
  • tworzenie szczegółowych, kompleksowych i dobrze ustrukturyzowanych zestawów testów przy użyciu języków programowania, takich jak Python lub Ruby;
  • przegląd kryteriów akceptacji dla historyjek użytkownika i zapewnienie wymaganego pokrycia testami;
  • współpraca z członkami zespołu deweloperskiego w celu opracowania strategii automatyzacji testów oraz wdrożenia niezawodnej i wydajnej automatyzacji.

PODRÓŻ KANDYDATA

Wywiad z rekruterem — Wywiad z CTO lub kierownikiem zespołu — Zadanie techniczne — Wywiad techniczny

Nie zwlekaj - po prostu wyślij swoje CV!

Specjalizacje: QA Automation, AWS
Słowa kluczowe: engineer, QA Automation, developer, Office/Remote of your choice, senior

Cluj-Napoca