Premia za zatrudnienie: 200$

Następna praca

Software developer (C#/C++) w Ukrjet

Opublikowano ponad 30 dni temu

1214 wyświetlenia

13 aplikacji   0 odpowiedzi

Ukrjet
Ukrjet
Aircraft company
0 recenzji
Sergiy
Sergiy
recruiter
1000 - 2000$
2 lata
Początkujący

Przedsiębiorstwo badawczo-produkcyjne Ukrjet zajmuje się opracowywaniem i produkcją bezzałogowych systemów powietrznych do celów rozpoznawczych i specjalnych, które pomagają naszym obrońcom w obronie Ukrainy przed najeźdźcami. Aktualnie powiększamy kadrę firmy i poszukujemy współpracownika na stanowisko "Programista (C#/C++)".

Obowiązki:

Rozwój funkcjonalności autopilota ArduPilot oraz aplikacji stacji naziemnej Mission Planner.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe zawodowe.

Dwa lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji Windows Desktop przy użyciu stosu C#/.NET.

Dwa lata doświadczenia w programowaniu w C++.

Znajomość podstawowych algorytmów i struktur danych.

Doświadczenie w programowaniu wbudowanym, podstawowa znajomość architektury mikrokontrolerów.

Doświadczenie z interfejsami UART, I2C, SPI, CAN.

Doświadczenie z systemem kontroli wersji (Git).

Warunki pracy:

Oficjalne zatrudnienie.

Elastyczny grafik pracy.

Stabilne wynagrodzenie.

Specjalizacje: C / C++ / Embedded, .NET
Słowa kluczowe: C#, C++, .net/c#

2 lata