Premia za zatrudnienie: 170$

Następna praca

SMM Specialist w Admix Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

147 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Evgeniya
Evgeniya
HR-menedzher
1000 - 1700$
2 lata
Dnipro
Upper Intermediate
Praca zdalna

My, Admix Global, istniejemy od 2016 roku i przez ten czas mogliśmy udowodnić, że jesteśmy solidnym partnerem. Naszą główną specjalizacją jest promocja i optymalizacja projektów klientów oraz projektów własnych. 2 lata temu stworzyliśmy produkt, który komitet startupowy Estonii wybrał spośród setek innych jako innowacyjny, cieszący się popytem i dynamicznie rozwijający się.

W 2022 roku Admix Global znalazł się na liście Top 100 najszybciej rozwijających się firm , a w 2023 roku został uznany przez Clutch za najlepszą agencję linkbuildingową .

W związku z aktywną ekspansją poszukujemy doświadczonego Specjalisty SMM specjalizującego się w marketingu i gotowego wnieść swoje doświadczenie w celu zwiększenia naszej widoczności w sieci.

Oczekujemy od Ciebie:

- Wyższa edukacja;

— doświadczenie zawodowe 2 lata lub więcej na stanowisku Specjalisty SMM;

— angielski — średniozaawansowany wyższy i wyższy;

— doświadczenie w pracy w branży B2B SaaS;

— ekspercka wiedza na temat zaawansowanych metod i narzędzi SEO, w tym badania słów kluczowych, optymalizacji stron;

— znajomość algorytmów Facebooka, YouTube'a, Linkedin, Instagrama, Twittera;

— doskonałe umiejętności komunikacji i interakcji z publicznością;

— umiejętność efektywnej współpracy z innymi działami i zespołami;

— znajomość edytorów graficznych do tworzenia treści będzie dodatkowym atutem;

— ciągłe aktualizowanie wiedzy i monitorowanie współczesnych trendów w obszarze SMM.

Obowiązki, które na Ciebie czekają:

— sporządzenie planu treści;

— interakcja z publicznością, reakcje na komentarze i opinie.

— analiza i badanie aktualnych trendów w marketingu i treści w celu ciągłego doskonalenia.

— planowanie i uruchamianie kampanii reklamowych w sieciach społecznościowych.

— wykorzystanie narzędzi analitycznych w celu udoskonalenia strategii.

— sporządzanie raportów z wykonanej pracy i przedstawianie wyników kierownictwu.

Co oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie;

— płatny okres próbny;

— oficjalna rejestracja;

- Praca zdalna;

- godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 18:00. Weekendy sobota — niedziela, święta urzędowe;

— opłacenie kursów języka angielskiego i doskonalenia zawodowego na koszt firmy;

— płatny urlop 24 dni w roku. Hospitalizowany.

Jeśli jesteś gotowy, aby zanurzyć się w świecie kreatywności, innowacji i nieskończonych możliwości, wyślij swoje CV i portfolio.

Razem budujemy przyszłość!

Aby uzyskać szczegółowe informacje, napisz do nas w Telegramie: @siggrid_andor

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: SEO, english, LinkedIn, facebook ads, Telegram

2 lata
Dnipro