Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

SMM manager (FinTech, IT) w under NDA

Opublikowano ponad 30 dni temu

667 wyświetleń

4 aplikacje   4 odpowiedzi

0 recenzji
Anna
Anna
IT recruiter
2 lata
Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy managera SMM, który jest pasjonatem tego co robi i jest gotowy dołączyć do zespołu pracującego nad ciekawym i zakrojonym na szeroką skalę projektem - internetową publikacją o technologiach finansowych, e-commerce, startupach, systemach płatności, która jest częścią z grupy firm.

Zadania:

• Rozwój mediów w sieciach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Twitter, Telegram)

• Stworzenie i realizacja planu treści dla portali społecznościowych oraz newsletterów e-mail na podstawie aktualnych newsletterów redakcji

• Adaptacja materiałów redakcyjnych na portale społecznościowe

• Tworzenie Reels i kreacji na temat finansowy

• Monitorowanie aktualnych napędów informacyjnych i trendów z zakresu finansów, fintech, blockchain, kryptowalut w sieciach społecznościowych

• Stworzenie TK dla grafika

• Udział w tworzeniu i realizacji ogólnej strategii komunikacji

• Stworzenie i realizacja strategii społeczności

• Zaangażowanie liderów opinii w obszarze fintech, blockchain, crypto

• Prowadzenie ukierunkowanych kampanii

Wymagania:

• Doświadczenie w SMM i zarządzaniu społecznością od 1 roku (doświadczenie w pracy w środkach masowego przekazu jest dużym plusem)

• Podejście 360 w zarządzaniu komunikacją firmy

• Doskonałe umiejętności tworzenia treści

• Dużym plusem będzie doświadczenie w pracy w serwisie społecznościowym LinkedIn

• Dużym plusem będzie doświadczenie w pracy na Twitterze

• Dużym plusem będzie doświadczenie z narzędziami pocztowymi

• Doświadczenie w pracy z influencerami. Zainteresowanie tematyką finansową

• Zrozumienie specyfiki różnych sieci społecznościowych i praca z publicznością B2B

• Kompetentny język ukraiński w piśmie

Chętnie zaoferujemy:

• Formatowanie zdalne;

• Elastyczny początek dnia pracy;

• 100% płatny urlop chorobowy.

Etapy: ⭕️ Rozmowa wstępna ⭕️ Rozmowa końcowa

Łączność:

Telegram: @Ann0512

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: smm, smm-manager, fintech, smm/copywriter, smm-менеджер

Przetłumaczone przez Google

2 lata