Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Shopify Project manager w Unilime

Opublikowano ponad 30 dni temu

194 wyświetlenia

2 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
Unilime
Unilime
IT kompaniya
1 rok
Upper Intermediate
Praca zdalna

**Nasza firma stale się rozwija i aktywnie poszukujemy utalentowanych osób, które wniosłyby swój talent do naszych projektów. Idealny kandydat to dla nas...

Nasza firma stale się rozwija i aktywnie poszukujemy utalentowanych osób, które wniosłyby swój talent do naszych projektów. Idealny kandydat, którego szukamy, to pełen pasji i ambitny Project Manager, który wykazuje chęć działania w dynamicznym środowisku branży oprogramowania. Okażą się nieocenionym nabytkiem dla naszego zespołu, znanego z wyjątkowej biegłości w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Wymagania:

- Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami lub na porównywalnym stanowisku

- Obowiązkowa jest znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym

- Wyjątkowe umiejętności analizy, rozwiązywania problemów, współpracy zespołowej i rozwiązywania konfliktów

- Biegłość w organizowaniu i nadzorowaniu wszystkich etapów projektu w celu zapewnienia terminowej realizacji

- Znakomite umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i werbalne, oraz silne zdolności prognozowania

- Możliwość rozwoju w środowisku wielozadaniowym

- Doświadczenie w pracy z witrynami e-commerce (Shopify)

Będzie zaletą:

- Doświadczenie w kontroli jakości/programowaniu

- Możliwość wykonania wymaganych badań

- Doświadczenie w pracy z WordPressem

Obowiązki:

- Angażuj się w skuteczną komunikację z właścicielem produktu i użytkownikami końcowymi, aby zebrać wymagania dotyczące funkcji

- Zidentyfikuj i zabezpiecz niezbędne zasoby, umiejętności i wiedzę, aby osiągnąć cele projektu

- Prowadzenie działań związanych z zarządzaniem ryzykiem w celu zminimalizowania ryzyka projektu

- Twórz, aktualizuj i udoskonalaj propozycje przypisanych projektów, w tym definiuj cele projektu

- Zarządzanie oczekiwaniami klientów odnośnie produktów i usług, dbanie o satysfakcję klientów

- Weź odpowiedzialność za rozwiązywanie problemów w całym cyklu życia projektu, w tym za rozwój, kontrolę jakości, testy akceptacyjne użytkownika, dostawę do produkcji i przejście do pełnego wdrożenia.

Oferujemy:

- Kultywowanie kompetencji zawodowych i dostęp do różnorodnych możliwości rozwoju kariery.

- Możliwość pracy zdalnej lub w naszym przytulnym, nowoczesnym biurze w Sumach

- Atrakcyjny pakiet socjalny i dobre samopoczucie: 17 dni roboczych płatnego urlopu, płatne zwolnienia chorobowe i wsparcie psychiczne w ramach naszych indywidualnych sesji psychologicznych.

- Stabilny dochód

- Możemy pochwalić się ugruntowanymi i wysoce przejrzystymi procesami firmowymi

Odpowiedni kandydat dołączy do naszego zespołu Marakas Digital

Specjalizacje: Shopify
Słowa kluczowe: Manager, Shopify, project

Przetłumaczone przez Google

1 rok