Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

SEO - специалист w Kraken Leads

Opublikowano ponad 30 dni temu

963 wyświetlenia

5 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Kijów, Odesa, Dnipro, Lwów
Intermediate
Praca zdalna

Kraken Leads to zespół specjalizujący się w przyciąganiu i monetyzacji ruchu w dość konkurencyjnej niszy, jaką jest przemysł rozrywkowy. Nasi ludzie stworzyli ponad tysiąc projektów i nie przestają ich rozwijać i wspierać. Kraken Leads poszukuje do zespołu specjalisty SEO, którego inspirują liczby rosnące z miesiąca na miesiąc, kwartał na kwartał - pozycje, ruch, konwersje i zyski.

Potrzebne umiejętności:

✓ Umiejętność przeprowadzenia pełnego cyklu planowania projektu - badanie rynku/budżety i zasoby/struktura projektu/opis strategii;

✓ Umiejętność przemyślenia, opisania i kontrolowania poprawnej realizacji zadań in-house/outsourcingu wykonawców w odpowiednich obszarach;

✓ Praktyczne doświadczenie i zastosowanie technicznych aspektów SEO do uruchamiania/promowania udanych projektów;

✓ Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z Google Search Console/Bing webmaster tools/HotJar do planowania i promowania projektów;

✓ Praktyczne doświadczenie w analizie konkurencji (on-page/off-page) w celu uruchamiania i promowania projektów;

✓ Praktyczne doświadczenie z oprogramowaniem Ahrefs/Semrush/Majestic/Surferseo/Netpeak/screaming frog/etc;

✓ Co najmniej teoretyczne doświadczenie w relacji pomiędzy konwersją/lejkiem a strategią promocji projektu;

✓ Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (znajomość innych języków będzie dużym plusem).

Doświadczenie zawodowe:

✓ Od 1,5 roku na stanowisku specjalisty SEO w regionach poza regionem WNP;

✓ Osobiste doświadczenie w prowadzeniu co najmniej 2-3 udanych projektów od podstaw (wskaźniki udanego ruchu w zależności od niszy);

✓ Praktyczne doświadczenie w interakcji z zasobami wewnętrznymi i/lub outsourcingowymi w kierunkach projektowania/frontu/treści/linków oraz delegowania odpowiednich uprawnień.

Obowiązki:

✓ Promocja projektów w Google/Bing w regionach spoza WNP;

✓ Przeprowadzanie analiz rynku i oceny konkurencji;

✓ Planowanie strategii promocji zasobów w Google/Bing;

✓ Przeprowadzanie audytów SEO projektów;

✓ Monitorowanie i analityka projektów oraz skuteczności podejmowanych działań;

✓ Raportowanie wyników projektu;

✓ Planowanie struktury kosztów i dochodów projektu;

✓ Interakcja z powiązanymi zespołami: projektowym, technicznym, treściowym, linkbuildingowym itp.;

✓ Udział w tworzeniu skutecznych strategii promocji pracy;

✓ Śledzenie osiągniętych KPI dla projektów;

✓ Rejestrowanie i opisywanie sukcesów do wykorzystania w przyszłych praktykach;

Cele na okres próbny:

✓ Znajomość struktury, zasobów i procesów firmy, niezbędna do zrealizowania pełnego cyklu pracy z projektami;

✓ Przeprowadzone i ustalone z szefem rynku badania + strategia + struktura projektu lub projektów + niezbędne budżety i zasoby;

✓ Przeprowadzony cykl przygotowania i uruchomienia projektu/projektów wraz z późniejszą indeksacją;

✓ Co najmniej 80% zaplanowanych zapytań w top 100 w wybranym GEO;

✓ Przeprowadził audyt co najmniej 1 projektu z puli firmy.

Oferujemy:

✓ Konkurencyjne wynagrodzenie;

✓Możliwość pracy zdalnej;

✓Elastyczny grafik (od 8 do 11 rano, 8-godzinny dzień pracy);

✓Płatne zwolnienia lekarskie;

✓24 dni płatnego urlopu;

Specjalizacje: SEO
Słowa kluczowe: Office/Remote of your choice