Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

SEO-специалист w Centum-D

Opublikowano ponad 30 dni temu

716 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
2 lata
Dnipro
Intermediate
Pełny etat

Poszukujemy specjalisty SEO ze znajomością języka angielskiego do pracy w Europie i Ameryce.

Firma outsourcingu IT Centum-D dynamicznie się rozwija. Dziś pracujemy z projektami o różnej złożoności, od tworzenia witryn wizytówkowych po rozwój złożonych projektów.

Czego potrzebujesz???

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku od 1,5 roku;
  • Poziom języka angielskiego nie jest niższy niż średniozaawansowany
  • Dostępność spraw zakończonych sukcesem

Obowiązki:

  • Wybór i rozszerzenie rdzenia semantycznego;
  • Utworzenie TOR dla pionów pokrewnych w zakresie niezbędnych wdrożeń na budowach, przygotowanie tekstów;
  • Udział w planowaniu i budowaniu strategii;
  • Znajdź punkty wzrostu projektów;
  • Optymalizacja na potrzeby wyszukiwarek;
  • Monitorowanie dynamiki i śledzenie wyników wdrożenia;
  • Przygotowanie raportów z wykonanych prac i uzyskanych wyników.

Oferujemy:

  • Godziny pracy od 9:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • Przyjazny, szkolny zespół
  • Edukacja i rozwój kariery
Specjalizacje: SEO

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Dnipro
Pełny etat