Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Middle/Senior SEO Specialist w Proxy-Seller

18 kwietnia

79 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Proxy-Seller
IT company
0 recenzji
Anna
Anna
Recruiter
Więcej niż 3 lata
Pre-Intermediate
Praca zdalna

Jesteśmy europejską firmą działającą w branży technologii telekomunikacyjnych, do naszego zespołu poszukujemy ambitnego specjalisty seo, który chce pracować w dynamicznym środowisku i mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności w obszarze marketingu.

Abyśmy chcieli w Tobie widzieć:

  • Doświadczenie w wykonywaniu zadań SEO od 2 lat
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Zrozumienie algorytmów wyszukiwarek;
  • Znajomość Ahrefs i innych platform SEO
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności w zakresie reklamy kontekstowej

Twoje przyszłe zadania:

  • Pomoc przy uruchamianiu nowych i wsparcie istniejących kampanii;
  • Analiza naszej niszy, monitorowanie konkurencji;
  • Zbiór artykułów według klucza i struktury;
  • Analiza bieżących artykułów i wprowadzenie niezbędnych poprawek optymalizacyjnych;
  • Analiza artykułów napisanych przez copywritera pod kątem prawidłowego dołączenia kluczy;
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych technologii i metod promocji.
  • Analiza skuteczności linków zewnętrznych na różnych stronach.

Z naszej strony oferujemy :

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie;
  • Forma pracy zdalnej;
  • Możliwość nauki i doskonalenia umiejętności kosztem firmy.

W liście motywacyjnym prosimy o podanie oczekiwań płacowych. Będzie nam miło poznać Cię i dalszą współpracę :)

Specjalizacje: SEO
Słowa kluczowe: SEO, middle/senior, ahrefs, communicationskills, Remote Work