Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior/Lead Golang Developer IRC170034 w GlobalLogic

Opublikowano ponad 30 dni temu

615 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

GlobalLogic
GlobalLogic
Product development company
3
1 recenzja
Więcej niż 5 lat
Lwów
Upper Intermediate
Praca zdalna

Opis:Oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie do umieszczania i zastępowania marki w czasie rzeczywistym dla właścicieli mediów i platform streamingowych. Platforma zmienia rzeczywistość strumieniowego przesyłania multimediów i przywraca moc monetyzacji streamerom i właścicielom treści premium dzięki możliwościom lokowania marki, które idealnie pasują do transmisji strumieniowych na żywo.

Opis:

Oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie do umieszczania i zastępowania marki w czasie rzeczywistym dla właścicieli mediów i platform streamingowych. Platforma zmienia rzeczywistość strumieniowego przesyłania multimediów i przywraca moc monetyzacji streamerom i właścicielom treści premium dzięki możliwościom umieszczania marki, które idealnie pasują do transmisji na żywo.

Wymagania:

Aby odnieść sukces w tej roli, będziesz już w stanie wykazać, co następuje

  • Doświadczenie co najmniej 5-6 lat w środowisku rozwoju komercyjnego
  • Umiejętności projektowania z wykorzystaniem DDD, OO i Wzorców Projektowych, silna znajomość Golang
  • Dobra znajomość technologii baz danych NoSQL, takich jak MongoDB, Redis
  • Uznanie DevOps dzięki technologii kontenerowej Docker, Kubernetes i AWS
  • Dobry umysł analityczny z umiejętnościami rozwiązywania problemów, samodzielnie lub burzy mózgów z kolegami
  • Doświadczenie w mentoringu innych i prowadzeniu małych projektów byłoby dużym plusem
  • Silne umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i w piśmie, na poziomie średniozaawansowanym języka angielskiego

Preferencje:

GitLab CI, testy jednostkowe

Odpowiedzialność zawodowa:

W GlobalLogic masz fantastyczną okazję, aby znacząco przyczynić się do innowacji i ewolucji podstawowych produktów, prowadząc rozwój nowych funkcji produktów, a także wspierając potrzeby operacyjne i wdrożeniowe dla biznesu i klientów. Będziesz kluczowym programistą w ramach nowego start-upu, będziesz oczekiwał, że będziesz wzorem do naśladowania w dziedzinie technicznej, dając przykład i pomagając innym w podnoszeniu umiejętności osób wokół Ciebie na wyższy poziom, biorąc pod uwagę najlepsze praktyki i zasady, które pomogą Ci zdefiniować i ewoluować dla przyszłych potrzeb zespołu.

To świetna okazja do zbudowania satysfakcjonującej kariery opartej na ciągłym doskonaleniu. GlobalLogic zapewni doskonałe środowisko pracy, elastyczne opcje pracy, własny plan rozwoju osobistego, inwestycje w szkolenia, możliwość innowacji i możliwość współpracy z ekscytującymi globalnymi partnerami, takimi jak Amazon, Google i Microsoft.

Twoje obowiązki będą obejmować między innymi

  • Będziesz kluczową osobą w tym projekcie, odpowiedzialną również za prowadzenie definicji pracy i współpracę z właścicielami produktów w celu rozbicia wymagań wysokiego poziomu na zrozumiałe elementy pracy, dla których Twój zespół może tworzyć rozwiązania
  • Architekt rozwiązań wraz z zespołem i doradza, aby dokonywać właściwych wyborów projektowych. Regularnie przeglądaj proces i identyfikuj potencjalne ulepszenia, omawiając je z liderami zespołów i kierownictwem
  • Zbadaj nowe technologie i podejścia w celu ulepszenia istniejących produktów, wnosząc wkład w mapę drogową technologii
  • Pracuj jako część istniejącego zespołu R&D w oparciu o backlog w sposób Agile/Scrum. Projektowanie i implementacja aplikacji o niskich opóźnieniach, wysokiej dostępności i wydajnych pisania wielokrotnego użytku, testowalnego i wydajnego kodu

Co oferujemy

Ekscytujące projekty: Przyjdź i zajmij miejsce na czele cyfrowej transformacji! Dzięki klientom ze wszystkich branż i sektorów oferujemy możliwość uczestniczenia w tworzeniu produktów definiujących rynek przy użyciu najnowszych technologii.

Środowisko współpracy: Rozwiń swoje umiejętności, współpracując ze zróżnicowanym zespołem wysoce utalentowanych ludzi w otwartym, swobodnym środowisku — a nawet za granicą w jednym z naszych globalnych centrów lub placówek dla klientów!

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym: GlobalLogic stawia na równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, dlatego oferujemy elastyczne możliwości i opcje.

Rozwój zawodowy: Nasz oddany zespół ds. nauki i rozwoju regularnie organizuje certyfikację i szkolenia z umiejętności technicznych/miękkich, aby pomóc Ci osiągnąć cele zawodowe.

Doskonałe korzyści: Zapewniamy naszym konsultantom konkurencyjne wynagrodzenie i korzyści

Dodatkowe korzyści: Chcemy, abyś kochał miejsce, w którym pracujesz, dlatego organizujemy zajęcia sportowe, zajęcia kulturalne, społeczne i integracyjne, takie jak zawody sportowe i imprezy firmowe na koniec roku. Nasze tętniące życiem biura obejmują również dedykowane Strefy GL i tarasy na dachu, gdzie możesz wypić kawę lub herbatę z kolegami przy grze w piłkarzyki lub rzutki!

O GlobalLogic

GlobalLogic jest liderem w inżynierii cyfrowej. Pomagamy markom na całym świecie projektować i tworzyć innowacyjne produkty, platformy i doświadczenia cyfrowe dla współczesnego świata. Integrując projektowanie doświadczeń, złożoną inżynierię i wiedzę specjalistyczną w zakresie danych — pomagamy naszym klientom wyobrazić sobie, co jest możliwe, i przyspieszamy ich przekształcenie w cyfrowe firmy jutra GlobalLogic, z siedzibą w Dolinie Krzemowej, prowadzi studia projektowe i centra inżynieryjne na całym świecie, rozszerzając naszą głęboką wiedzę na klientów z branży motoryzacyjnej, komunikacyjnej, usług finansowych, opieki zdrowotnej i nauk przyrodniczych, produkcji, mediów i rozrywki, półprzewodników i technologii.GlobalLogic jest spółką należącą do grupy Hitachi, działającą pod firmą Hitachi, Ltd. (TSE: 6501), która przyczynia się do zrównoważonego społeczeństwa o wyższej jakości życia poprzez stymulowanie innowacji poprzez dane i technologię jako Biznes Innowacji Społecznych.

Specjalizacje: AWS, Docker
Słowa kluczowe: AWS, Docker, redis, kubernetes, rest, continuousintegration, golangprogramminglanguage

Lwów