Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Senior/Lead Functional Engineer, Consultant MS Dynamics 365 CRM w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

503 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Charków
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy starszego/głównego inżyniera funkcjonalnego, konsultanta w MS Dynamics 365 Field Service, produktach Power Apps. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za analizę procesów, zbieranie wymagań biznesowych, analizę wpływu i wdrażanie rozwiązań.

Poszukujemy starszego/głównego inżyniera funkcjonalnego, konsultanta w MS Dynamics 365 Field Service, produktach Power Apps . Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za analizę procesów, zbieranie wymagań biznesowych, analizę wpływu i wdrażanie rozwiązań. Sprawdzona umiejętność dobrej współpracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi oraz zespołami rozproszonymi geograficznie jest koniecznością. Wymaga silnych umiejętności komunikacyjnych i umiejętności budowania dobrych relacji z kluczowymi interesariuszami biznesowymi i IT oraz wykazywania się przywództwem poprzez dostosowywanie się do celów biznesowych klienta.

Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnego miejsca na Ukrainie.

#LI-IRINABENKO

Obowiązki

  • Podziel się z klientem wartościami biznesowymi nowych rozwiązań MS Dynamics 365 i udowodnij, że projekt pozwala osiągnąć cele biznesowe
  • Koordynuj przygotowywanie propozycji klientów i opisów prac, napędzanie odkryć i warsztatów
  • Proaktywnie zbieraj opinie od kluczowych użytkowników biznesowych, zrozum luki biznesowe i systemowe. Przedstawiaj rekomendacje i prowadź wdrożenia ulepszeń
  • Skutecznie komunikuj się z odpowiednią grupą odbiorców i buduj konsensus wokół rekomendowanych rozwiązań
  • Zarządzaj oczekiwaniami i relacjami klientów oraz rozwiązuj problemy klientów podczas zaangażowania we współpracy z zespołem projektowym
  • Przygotowywanie szacunków dotyczących ram czasowych, jakości i ilości zasobów wymaganych do pomyślnej realizacji projektów; opracować plan projektu uwzględniający wszystkie zmienne projektu
  • Ustal kryteria dotyczące dostarczalności, wydajności, konserwacji, projektu i kosztów
  • Zapewnij nadzór nad procesami w zakresie zarządzania dostawami i produkcją zgodnie z wybranym modelem dostaw
  • Do rozważenia przeprowadzaj benchmarki cenowe oraz szacowanie kosztów i modelowanie różnych technologii
  • Mierz i poprawiaj produktywność dostaw
  • Twórz harmonogramy dostaw dla wielu strumieni, analizując zależności wewnętrzne/zewnętrzne

Wymagania

  • MS Dynamics 365 Field Service, produkty Power Apps, finanse, które warto mieć
  • Dobra znajomość metodologii wdrażania projektów Microsoft
  • Duże doświadczenie w pracy z rozproszonymi zespołami
  • Głębokie doświadczenie w modelach outsourcingu i dostaw onshore, Nearshore i Offshore
  • Silne umiejętności interpersonalne wraz z umiejętnościami
  • Poziom języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym, w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Pakiet socjalny – ubezpieczenie medyczne, sportowe
  • Rekompensata za listy chorobowe i regularne urlopy
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 60 000 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Security Engineer, AmoCRM
Słowa kluczowe: engineer, ms, consultant, functional, senior/lead

Charków
Pełny etat