Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior/Lead Data Analytics Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

156 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate

Wyobraź sobie, że jesteś częścią projektu, który nie tylko przesuwa granice, ale zmienia kształt całych branż. Nasz klient może poszczycić się pozycją jednej z największych firm świadczących usługi w zakresie pól naftowych, oferującej kompleksowy pakiet produktów i usług obejmujących całe spektrum poszukiwań i produkcji energii.

Działa w ponad 120 krajach, takich jak Australia, Singapur, Włochy i nie tylko.

Projekt będzie obejmował migrację danych oraz przepływów pracy i raportów z infrastruktury on-premise i SQL Server do AWS. Jako inżynier analityki danych będziesz odgrywać kluczową rolę w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań do wizualizacji danych i raportowania przy użyciu technologii takich jak Tableau i Power BI, wykorzystując jednocześnie swoją wiedzę na temat innych technologii projektowych

Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć w podróż z jednym z najbardziej dynamicznych projektów?

Obowiązki

  • Wizualizacja danych i raportowanie : Projektuj i rozwijaj interaktywne i atrakcyjne wizualnie pulpity nawigacyjne, raporty i wizualizacje przy użyciu narzędzi takich jak Tableau, Power BI i Apache Superset
  • Integracja i transformacja danych : współpracuj z inżynierami danych, aby zapewnić integrację danych i przeprowadzić niezbędne transformacje, aby umożliwić skuteczne raportowanie i analizę
  • Zbieranie i analiza wymagań : Ściśle współpracuj z interesariuszami biznesowymi, aby zebrać wymagania, zrozumieć ich potrzeby w zakresie raportowania i przełożyć je na specyfikacje techniczne rozwiązań BI
  • Modelowanie i optymalizacja danych : Projektuj i wdrażaj wydajne modele danych w celu wsparcia potrzeb raportowania, zapewniając dokładność danych i optymalizację wydajności
  • Strojenie i optymalizacja wydajności : Optymalizuj zapytania, źródła danych i raporty w celu poprawy wydajności i responsywności rozwiązań BI
  • Współpraca i dzielenie się wiedzą : współpracuj z zespołami wielofunkcyjnymi, w tym inżynierami danych, analitykami biznesowymi i interesariuszami, aby zapewnić zgodność i dzielić się wiedzą na temat najlepszych praktyk BI
  • Dokumentacja techniczna : Dokumentuj projekt, rozwój i wdrażanie rozwiązań BI, w tym modele danych, projekty wizualizacji i konfiguracje systemów

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie jako inżynier analityki danych lub na podobnym stanowisku, ze szczególnym uwzględnieniem wizualizacji danych i raportowania
  • Dobra znajomość Tableau, Power BI lub Apache Superset w celu projektowania i tworzenia interaktywnych dashboardów i raportów
  • Solidne zrozumienie koncepcji modelowania danych, integracji danych i transformacji danych
  • Doświadczenie w zakresie technologii SQL i baz danych, w tym biegłość w pisaniu złożonych zapytań w celu wyszukiwania i analizy danych
  • Znajomość usług AWS istotnych dla projektu, takich jak MWAA i RDS dla PostgreSQL
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, z możliwością przełożenia wymagań biznesowych na skuteczne rozwiązania BI
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy, z możliwością skutecznej interakcji z interesariuszami biznesowymi i zespołami technicznymi
  • Poziom języka angielskiego wyższy-intermediate

Miło jest mieć

  • Power BI lub Looker
  • Płatek śniegu
  • GCP/Azura

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 54 600 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Analytics, Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, data, senior/lead, analytics