Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Senior Test Automation Engineer (iOS) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

239 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate

Nasz klient pomaga klientom monitorować, zarządzać i chronić przed zagrożeniami związanymi z ich tożsamością i danymi osobowymi w cyfrowym świecie.

Obowiązki

  • Projektuj, rozwijaj i utrzymuj zaawansowane zautomatyzowane przypadki testowe dla aplikacji mobilnych
  • Pracę w 5-osobowym zespole automatyków
  • Wykonaj przeglądy kodu
  • Zaproponuj najlepsze praktyki w zakresie automatyzacji testów
  • Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi, aby zapewnić stałą jakość i wydajność wszystkich produktów
  • Stale oceniaj i ulepszaj struktury i narzędzia do automatyzacji testów
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)
  • Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 54 600 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: QA Automation, Security Engineer, iOS
Słowa kluczowe: IOS, engineer, automation, senior, test