Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 150$ - 300$

Senior SEO-спеціаліст w Admix Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

432 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
Evgeniya
Evgeniya
HR-menedzher
1500 - 3000$
Więcej niż 3 lata
Kijów
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Główną działalnością zespołu Admix Global jest tworzenie i promocja serwisów na rynkach zachodnich. Rozpoczynamy nowe projekty i poszukujemy Senior SEO Specialist do pracy z anglojęzycznymi stronami.

Podstawowe wymagania wobec kandydata:

- Doświadczenie w pracy w SEO od 3 lat i ponad 1 rok na stanowisku Team Lead;

- Umiejętności organizacji pracy pięcioosobowego zespołu specjalistów;

- Udane przypadki SEO w konkurencyjnych niszach w anglojęzycznej wyszukiwarce Google;

- Posiadanie wszystkich narzędzi SEO Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, SEMrush, Screaming Frog;

- średniozaawansowany poziom angielskiego i wyższy;

- Dogłębne zrozumienie zasad działania wyszukiwarki Google;

- Doświadczenie z PBN;

- Znajomość zasad budowy i elementów technicznych stron internetowych (Wordpress);

- Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych.

Co będzie zawierało się w Twoich zadaniach:

- Organizacja pracy zespołu SEO, współpraca z programistami, marketerami, działem contentu;

- Opracowywanie, wdrażanie i kontrola strategii SEO;

- Optymalizacja i automatyzacja procesów zespołowych;

- Sporządzanie biznes planu dla projektów, KPI (stanowiska, ruch), planowanie, kontrola i optymalizacja kosztów;

- Zarządzanie i kontrola zespołu;

- Odpowiedzialność za wyniki zespołu SEO.

Co oferujemy:

- Godne wynagrodzenie (z regularnymi korektami);

- Wynagrodzenie jest wypłacane stabilnie i bez opóźnień;

- Płatny okres próbny;

- Oficjalna rejestracja;

- Godziny pracy pn-pt od 09:00 do 18:00, pływająca przerwa. Weekendy sob — niedz., święta państwowe;

- Płatne wakacje 24 dni w roku.

Specjalizacje: SEO
Słowa kluczowe: senior, senior/lead, SEO Specialist

Kijów
Pełny etat