Premia za zatrudnienie: 450$ - 600$

Następna praca

Senior Security Tester Engineer w StaffNash

Opublikowano ponad 30 dni temu

701 wyświetlenie

2 aplikacje   0 odpowiedzi

StaffNash
StaffNash
Sourcing and recruitment
0 recenzji
4500 - 6000$
Więcej niż 5 lat
Intermediate
Praca zdalna

Dołącz do naszej stale rosnącej grupy różnorodnych talentów, aby rozwiązywać trudne problemy i tworzyć innowacyjne rozwiązania. W ParallelStaff nie tylko wspieramy firmy; chcemy Cię wesprzeć! Obejmij odwagę. Rozmnażaj sensowne pomysły. Twórz przyszłościowe rozwiązania.

Obowiązki

Bądź częścią zespołu programistycznego odpowiedzialnego za budowę naszej platformy usług w chmurze dla klientów, w tym nowych usług telematycznych opartych na chmurze.

Projektuj, konfiguruj i wykonuj przypadki testowe na platformie dostarczania podstawowych usług oprogramowania

Identyfikuj i analizuj wymagania dotyczące oprogramowania wynikające z wymagań biznesowych.

Opracuj plany testów w oparciu o zidentyfikowane wymagania dotyczące oprogramowania.

Projektuj i wdrażaj frameworki automatyzacji.

Identyfikuj, izoluj i dokumentuj defekty oprogramowania po stronie serwera.

Pracuj z grupą programistów poprzez iteracyjny/oparty na informacjach zwrotnych proces testowania w celu opracowywania nowych funkcji.

Wdrażaj i testuj skrypty konfiguracyjne i wdrożeniowe oprogramowania za pomocą programów Terraform i Ansible.

Pisz i wykonuj kompleksowe przypadki testowe bezpieczeństwa.

Analizuj, raportuj i zapewniaj zamknięcie problemów związanych z bezpieczeństwem naszych produktów.

Wymagania

Solidne zrozumienie następującego pola bezpieczeństwa (musi)

PKI

X509

Łańcuch zaufania

TLS i mTLS

Kryptografia — asymetryczna i symetryczna

Podpisy cyfrowe

HTTP/HTTPS

Uwierzytelnianie i autoryzacja

5 — 7 lat doświadczenia zawodowego w rozwoju/testowaniu platform dostarczania usług oprogramowania.

Doświadczenie z:

JMeter

Przechwytywanie pakietów TCP/IP (Wireshark)

Jawa

Skrypty powłoki

SSH

Modelowanie zagrożeń

Testy penetracyjne

Ocena podatności

Platformy chmurowe (AWS, Azure)

Linux

Nasza oferta

Miesięczna rekompensata w USD

Pełny etat — 40 godzin tygodniowo

100% praca zdalna

Roczna premia

Wakacje/Wakacje Off

Chore dni

Bezpłatna wewnętrzna konsultacja coachingowa

Bonus certyfikacyjny

Bonus za logowanie 100 USD

Specjalizacje: Java
Słowa kluczowe: Java