Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Senior SAP ABAP Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

404 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego programisty SAP ABAP ze znajomością zasad TDD i Clean Code. Rola polega na tym, aby personel rozwijał istniejący projekt SAP.

OPIS

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego programisty SAP ABAP ze znajomością zasad TDD i Clean Code. Rola polega na tym, aby personel rozwijał istniejący projekt SAP. Projekt zakłada wdrożenie różnych funkcjonalności SAP S/4HANA, a idealny kandydat będzie biegły w rozwoju SAP ABAP Core.

Obowiązki

  • Projektuj, rozwijaj, testuj i wdrażaj rozwiązania SAP z wykorzystaniem SAP ABAP, zapewniając zgodność z zasadami TDD i Clean Code
  • Współpraca z innymi członkami zespołu SAP w celu realizacji projektów na czas i w ramach budżetu
  • Świadczymy wsparcie i utrzymanie rozwiązań SAP opracowanych w SAP ABAP
  • Weź udział w przeglądach kodu, aby zapewnić zgodność z firmowymi standardami kodowania

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programowania SAP ABAP
  • Doświadczenie w pracy z SAP S/4HANA
  • Znajomość zasad TDD i Clean Code
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Miło jest mieć

  • Znajomość SAP Customer Activity Repository (CAR), SAP FICO, SAP HCM, SAP LO (logistyka), SAP Logistics (SCM), SAP Merchandise Planning for Retail, SAP Retail, SAP-IS: Odzież i obuwie

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: SAP, Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, senior, sap, ABAP

Kijów