Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Senior Salesforce Marketing Cloud Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

215 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Lwów
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Nasz klient jest powszechnie uznawany za innowacyjne projekty gier, wciągające opowiadanie historii i przełomowy wkład technologiczny w branżę gier.

Nasz klient jest powszechnie uznawany za innowacyjne projekty gier, wciągające opowiadanie historii i przełomowy wkład technologiczny w branżę gier. Nieustannie wprowadza innowacje w stale rozwijającej się branży gier, poświęcając się osiąganiu nowych postępów w technologii, opowiadaniu historii i grafice

Poszukujemy starszego inżyniera Salesforce Marketing Cloud Engineer, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu i wniesie wkład w projekt

Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnego miejsca na Ukrainie.

Obowiązki

  • Opracowuj i wdrażaj rozwiązania Salesforce Marketing Cloud (ExactTarget) na potrzeby kampanii marketingowych
  • Współpraca z interesariuszami w celu zebrania wymagań i zaprojektowania skutecznych rozwiązań
  • Skonfiguruj i zoptymalizuj platformę Salesforce Marketing Cloud, aby zwiększyć możliwości i poprawić wydajność kampanii
  • Twórz i utrzymuj przepływy pracy automatyzacji, szablony wiadomości e-mail i strony docelowe
  • Monitoruj kampanie i rozwiązuj problemy, zapewniając sprawne dostarczanie i śledzenie komunikacji marketingowej
  • Bądź na bieżąco z najnowszymi funkcjami i najlepszymi praktykami Salesforce Marketing Cloud i stosuj je, aby stale ulepszać

Wymagania

  • Gotowość do zmiany godzin pracy na 8-10 czasu pacyficznego, aby nakładać się na zespół klienta
  • Duże doświadczenie i wiedza specjalistyczna w zakresie Salesforce Marketing Cloud (ExactTarget)
  • Biegła znajomość konfiguracji i dostosowywania Salesforce
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Możliwość pracy zdalnej i samodzielnej

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 52 800 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Salesforce, Marketing, Security Engineer
Słowa kluczowe: Marketing, engineer, senior, cloud, salesforce

Lwów