Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Senior Salesforce Engineer (Primary Cloud) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

317 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Lwów
Intermediate

Naszym klientem jest firma działająca w obszarze danych molekularnych, mająca na celu zmianę leczenia raka, gdy leczenie opiera się na głębokim zrozumieniu zmian genomicznych

Naszym klientem jest firma działająca w obszarze danych molekularnych, mająca na celu transformację leczenia raka, gdy leczenie opiera się na głębokim zrozumieniu zmian genomicznych

Obowiązki

  • Uczestniczyć w rozwoju, konfiguracji, konfiguracji i uruchamianiu aplikacji
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań technicznych w celu spełnienia wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Ścisła współpraca z różnymi zespołami technologicznymi. Najczęściej współpracujemy z zespołami Test-automation, DevOps, Integration, UX
  • Zintegruj różne systemy z Salesforce, w tym wewnętrzne aplikacje firmowe i zewnętrzne
  • Kieruj zespołem programistów do opracowywania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań z naciskiem na zgodność ze standardami, najlepszymi praktykami i technikami zgodności jakości kodu
  • Zapewnij wsparcie techniczne i rozwiąż problemy użytkowników

Nasz idealny kandydat

  • Doświadczenie z różnymi rozwiązaniami chmurowymi Salesforce (preferowane Sales & Service)
  • Doświadczenie z Salesforce APEX, Lightning, SOQL
  • Znajomość kontroli wersji oprogramowania (GIT) i ciągłej integracji (praktyki CI/CD)
  • Znajomość metodyk Agile
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie Upper-Intermediate i wyższym (B2+)

Z nami możesz

  • Pracuj według elastycznego harmonogramu zdalnie lub w dowolnym z naszych wygodnych biur lub przestrzeni coworkingowych na Ukrainie
  • Zdobądź niezbędny sprzęt do wykonywania zadań roboczych
  • Zmień projekty i stos technologii w ramach EPAM
  • Zdobądź doświadczenie w różnych domenach biznesowych (ubezpieczenia, e-commerce, opieka zdrowotna, finanse, podróże, media, sztuczna inteligencja i inne)
  • Rozważ opcje relokacji do ponad 30 krajów na całym świecie
  • Dołącz do wolontariatu, programów charytatywnych i społeczności (zarówno w kierunkach technicznych, jak i zainteresowaniach)

Pomożemy Ci w rozwoju zawodowym

  • Zaplanuj swoją indywidualną ścieżkę kariery razem z managerem
  • Otrzymuj regularne informacje zwrotne od współpracowników
  • Popraw swój angielski za darmo z certyfikowanymi nauczycielami (Speaking Clubs, kursy przygotowujące do rozmowy z klientem itp.)
  • Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń i certyfikacji z AWS, GCP lub Azure Clouds
  • Skorzystaj z wewnętrznego programu szkoleniowego E-learn (ponad 18 200 specjalistycznych programów szkoleniowych i mentorskich)
  • Uzyskaj dostęp do kont firmowych na LinkedIn Learning, Get Abstract i innych zasobach dla partnerów
  • Studiuj w Szkole Architektury Rozwiązań z praktykującymi architektami jako nauczycielami
  • Rozwijaj się jako lider, dołącz do szkoły Delivery Management, Resource Management, Leadership Essentials i innych
  • Ucz się w społecznościach wewnętrznych (ponad 500 spotkań, dyskusji technicznych, sesji burzy mózgów, wydarzeń online i konferencji każdego roku)

Co oferujemy

  • Urlopy i dni chorobowe (w tym bez zaświadczenia lekarskiego)
  • Szeroka gama programów ubezpieczeniowych Dobrowolnego Ubezpieczenia Medycznego (VMI) z zapewnieniem zarówno leczenia, jak i różnych opcji profilaktycznych (w tym zajęć sportowych)
  • Wystawienie ubezpieczenia zdrowotnego dla członków rodziny według stawek korporacyjnych
  • Wsparcie firmy podczas ważnych wydarzeń życiowych (narodziny lub adopcja dziecka, ślub itp.)
  • Wsparcie komfortu psychicznego: zniżki na usługi specjalistów lub trenerów zdrowia psychicznego, szkolenia tematyczne
  • E-kids to darmowy program szkoleniowy z języka programowania dla dzieci użytkowników EPAM
  • Przyjemne upominki firmowe

O EPAMie

  • ERAM dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swojemu globalnemu zespołowi ponad 60 000 specjalistów w ponad 45 krajach możliwości rozwoju zawodowego od pierwszego dnia współpracy. Źródłem sukcesu firmy ERAM są nasi współpracownicy, dlatego cenimy sobie współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów jakości. Bez względu na to, gdzie jesteś, dołączysz do oddanej, różnorodnej społeczności, która pomoże Ci w pełni wykorzystać swój potencjał

Specjalizacje: Salesforce, Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, senior, cloud, salesforce, primary

Lwów