Premia za zatrudnienie: 200$ - 300$

Następna praca

Senior Sales Manager w MoreThan

Opublikowano ponad 30 dni temu

778 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

MoreThan
MoreThan
Consulting agency
0 recenzji
Sofia Drigola
Recruitment Consultant
2000 - 3000$
Więcej niż 3 lata
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Cześć. Dla naszego klienta poszukujemy Senior Sales Managera.

Firma usługowa zajmuje się rozwojem blockchain, sieci, urządzeń mobilnych i serwerów. Ponad 100 zadowolonych firm potwierdza nasze statystyki zerowej liczby nieudanych spraw.

Rynki - USA, UE, Azja, Australia, Ameryka Południowa i Ukraina.

Trochę zmęczony „najlepszymi” i „najlepszymi”. Wszystko jest dużo prostsze - szukamy profesjonalnej i charyzmatycznej osoby, która zwiększy naszą sprzedaż.

Obecnie w zespole jest 1 Sales+2 handlowców i czekamy na specjalistę, który pokieruje działem.

OD CIEBIE:

- 4 lata na stanowisku kierownika sprzedaży;

- doświadczenie w pracy z zespołami outsourcowanymi i/lub outstaffowanymi;

- doświadczenie w IT (produkt/usługa) od 2 lat;

- praktyczne doświadczenie w stosowaniu technik sprzedaży wychodzącej;

- doświadczenie z dowolnym CRM (preferowany HubSpot);

- umiejętność budowania wysokiej jakości komunikacji;

- pewny angielski (C1 w mowie i piśmie);

- doświadczenie w pełnym cyklu sprzedaży (od połączenia przychodzącego do zawarcia umowy);

- znajomość strategii sprzedaży.

Jakie są zadania?

- kontrola nad wszystkimi zapytaniami od klientów, które przychodzą w ramach kampanii marketingowych lub generowania leadów;

- komunikacja z potencjalnymi klientami/partnerami podczas; - cały cykl sprzedaży i po zawarciu umowy;

- prowadzenie rozmów wprowadzających;

- tworzenie i wdrażanie efektywnego procesu sprzedaży;

- zarządzanie zespołem.

OD NAS:

- godziwa nagroda za talent i doświadczenie;

- wymierny % bonus od każdej transakcji;

- przejrzyste procesy i gotowość kierownictwa do wdrożenia

nowe pomysły bez nadmiernej biurokracji;

- pełny pilot. Ale w każdej chwili możesz odwiedzić przestrzeń coworkingową we Lwowie lub Kijowie;

- Oczywiście opłacamy urlopy, szkolenia i zwolnienia lekarskie, regularnie przeglądamy poziom wynagrodzeń, organizujemy imprezy i rozwijamy zespół pod każdym względem;

- Doceniamy wynik, a nie dyscyplinę 8 godzin pracy.

Jeśli pasujemy - poznajmy się.

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales, sales development, Sales Outsourcing, leadgeneration