Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Python Software Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

214 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy doświadczonego starszego inżyniera oprogramowania Python, który dołączy do naszego zespołu. Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnego miejsca na Ukrainie.

Poszukujemy doświadczonego starszego inżyniera oprogramowania Python, który dołączy do naszego zespołu.

Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnego miejsca na Ukrainie.

#LI-IK2

Obowiązki

  • Udział w projektowaniu, rozwoju rozwiązań programowych z wykorzystaniem Python.Core
  • Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi, aby zrozumieć wymagania projektu i dostarczać kod wysokiej jakości
  • Zintegruj interfejsy API REST, aby umożliwić bezproblemową komunikację z innymi systemami
  • Monitoruj i optymalizuj wydajność oprogramowania, aby zapewnić skalowalność i wydajność

Wymagania

  • Ponad 4 lata pracy nad rozwojem Python.Core
  • Duże doświadczenie komercyjne z AWS
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z Grafaną i Prometheusem będzie dodatkowym atutem
  • Poziom języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym lub wyższym, zarówno w mowie, jak i piśmie

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Pakiet socjalny – ubezpieczenie medyczne, sportowe
  • Rekompensata za listy chorobowe i regularne urlopy
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 61 600 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Python, Security Engineer
Słowa kluczowe: Python, engineer, senior, software