Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Python Engineer (AWS) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

261 wyświetlenie

1 aplikacja   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate
Pełny etat

Naszym klientem jest niemiecka firma zajmująca się mediami piłkarskimi oparta na platformach.

OPIS

Obowiązki

  • Projektuj i rozwijaj potoki danych
  • Dostarcza solidne, skalowalne i nadające się do ponownego użycia rozwiązania
  • Automatyzuj ekstrakcję, transformację i udostępnianie danych niezależnie od rodzaju źródła i celu

Wymagania

  • Biegły w tworzeniu dobrze ustrukturyzowanych, złożonych programów w języku Python przy użyciu najlepszych praktyk, organizowaniu kodu wielokrotnego użytku i wdrażaniu wejść/wyjść
  • Doświadczenie zawodowe i znajomość podstawowych koncepcji i usług AWS
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej

Miło jest mieć

  • Redshift (kluczowa umiejętność)/Snowflake, SQL, No-SQL
  • Core Engineering (wersjonowanie, ci/cd, jakość, testy automatyczne)
  • Użycie Sparka, Streaming (np. Kafka/Kinesis)
  • Kubernetes (przynajmniej wysoki poziom, jeśli nie działa), Docker, Terraform
  • RuddarStack, Segment, AVO to plus
  • Rozwój i działalność Meltano
  • Rozwój i operacje przepływu powietrza
  • Rozwój i operacje DBT
  • Operacje K8
  • Rozwój ArgoCD

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Python, Security Engineer, AWS
Słowa kluczowe: Python, engineer, AWS, senior

Kijów
Pełny etat