Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Senior Python (Django) Engineer w FOP Lavriv O.I.

Opublikowano ponad 30 dni temu

255 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

FOP Lavriv O.I.
0 recenzji
Olga
Olga
IT-recruiter
4200 - 5000$
Więcej niż 5 lat
Lisbon
Advanced/Fluent
Przeprowadzka do innego miasta

O nas: Firma jest firmą zajmującą się tworzeniem oprogramowania w pełnym cyklu, skupiającą się na tworzeniu aplikacji internetowych i mobilnych. Firma dostarcza rozwiązania technologiczne różnym start-upom i firmom na całym świecie, w tym w USA, Europie i Australii.

❗️Stos technologiczny:

  • Tworzenie stron internetowych w Pythonie przy użyciu Django
  • Seler i Redis
  • SQL lub PostgreSQL
  • Doświadczenie z AWS, Azure, Google Cloud lub podobnymi usługami chmurowymi
  • Biegła obsługa Linuksa

❗️Kluczowe obowiązki:

  • Twórz skalowalne i bezpieczne rozwiązania techniczne
  • Wykonuj zadania niezbędne do konfiguracji projektu, konfiguracji i debugowania
  • Wdrażaj ciągłe wdrażanie w rzeczywistych środowiskach klientów

❗️Warunki i korzyści:

Konkurencyjny przedział wynagrodzeń: 55-60 tys

Praca w biurze w Lizbonie, 5 dni w tygodniu

Możliwość wsparcia w relokacji

Rekompensata za zapłatę podatku dochodowego do 5%

Płatny urlop i nielimitowane zwolnienia lekarskie

Zapewniony osobisty MacBook lub rekompensata BYOD

Częściowy zwrot kosztów kursów języka angielskiego, zajęć sportowych i edukacji

Specjalizacje: Python
Słowa kluczowe: engineer, DJango, senior

Lisbon