Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Python Developer with LLM, AI skills w EPAM Ukraine

1 maja

122 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Lwów
Intermediate

Szukasz wymagającego, ale satysfakcjonującego projektu, który pozwoli wykorzystać Twoje najlepsze umiejętności w zakresie podejmowania decyzji i doskonałości inżynieryjnej? W DIAL staramy się zachować delikatną równowagę pomiędzy stale zmieniającym się krajobrazem LLM, wymaganiami i skalą klientów korporacyjnych oraz ograniczeniami związanymi z rozwojem multimodalnej platformy LLM i orkiestracji aplikacji o otwartym kodzie źródłowym w ramach licencji Apache 2, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu łatwość obsługi i wdrażania oraz ciągłe dostarczanie nowych funkcji.

Szukasz wymagającego, ale satysfakcjonującego projektu, który pozwoli wykorzystać Twoje najlepsze umiejętności w zakresie podejmowania decyzji i doskonałości inżynieryjnej?

W DIAL staramy się zachować delikatną równowagę pomiędzy stale zmieniającym się krajobrazem LLM, wymaganiami i skalą klientów korporacyjnych oraz ograniczeniami związanymi z rozwojem multimodalnej platformy LLM i orkiestracji aplikacji o otwartym kodzie źródłowym w ramach licencji Apache 2, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu łatwość obsługi i wdrażania oraz ciągłe dostarczanie nowych funkcji.

Wykorzystując DIAL jako podstawę, budujemy różnorodne praktyczne rozwiązania, które można dostosować do konkretnych potrzeb, takie jak StatGPT , platforma typu „rozmowa ze swoimi danymi” przyjęta przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Światowy . Wyobraź sobie przyszłość, w której dostęp i zrozumienie złożonych zbiorów danych jest tak proste, jak zadanie pytania. Dzięki Project StatGPT ta przyszłość jest teraz. Naszą misją jest demokratyzacja dostępu do danych dzięki mocy modeli dużego języka (LLM) opartych na przetwarzaniu języka naturalnego (NLP). StatGPT został zaprojektowany, aby wypełnić lukę pomiędzy ogromnymi repozytoriami danych a ludźmi biznesowymi, którzy potrzebują informacji z nich, przy użyciu intuicyjnych, konwersacyjnych interfejsów.

Twoja rola:

Kandydata na to stanowisko postrzegamy jako połączenie matematyka, specjalisty od algorytmów, analityka i programisty, zdolnego do rozwijania wiedzy dziedzinowej i wdrażania gotowych do produkcji rozwiązań w najbardziej wymagających naukowo obszarach. Wszystko to poprzez przeprowadzenie kompleksowych badań lub odkrycie skutecznego sposobu wdrażania pomysłów uzyskanych w wyniku badań, analiz lub artykułów naukowych.

Tutaj podajemy listę umiejętności i technologii, którymi jesteśmy zainteresowani. Przekonaj się, czy któraś z nich leży w Twoim zakresie specjalizacji lub zainteresowań. Nie musisz opanowywać ich wszystkich. Powiedz nam, jaka jest Twoja mocna strona, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie zadanie. W naszym zespole cenimy chęć zdobywania wiedzy i samorozwoju.

Obowiązki

  • Znajomość bibliotek Pythona: Pandas, SciPy, Sklearn, PyTorch, TensorFlow, FastAPI, Streamlit, asyncio i innych
  • Doświadczenie z OpenAI / Langchain / llamaindex / innymi LLM - rzeczy pokrewne
  • Doświadczenie w Javie / C++ / C#
  • Doświadczenie z analityką danych
  • Matematyka, statystyka, uczenie maszynowe

Wymagania

  • Dobra znajomość powszechnej teorii informatyki i języków programowania
  • Dobra znajomość Pythona
  • Zrozumienie rozwoju wymagań. Chęć i umiejętność zrozumienia, jak wszystko działa w określonej domenie
  • Zaawansowane algorytmy i struktury danych

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Dlaczego EPAM

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość uczenia się i ciągłego rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 53 150 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Python
Słowa kluczowe: Python, developer, senior, with, llm

Lwów