Premia za zatrudnienie: 470$ - 510$

Następna praca

Senior Python Developer w StaffNash

Opublikowano ponad 30 dni temu

1402 wyświetlenia

12 aplikacji   0 odpowiedzi

StaffNash
StaffNash
Sourcing and recruitment
0 recenzji
4700 - 5100$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy utalentowanego Senior Full Stack Developera z doświadczeniem w Pythonie i Flasku, który dołączy do naszego zespołu. Idealny kandydat będzie miał doświadczenie w budowaniu solidnych i skalowalnych aplikacji internetowych, a także solidne doświadczenie w programowaniu front-end przy użyciu Node, React i TypeScript. Mile widziana również znajomość Postgres i AWS.

Obowiązki:

Twórz i utrzymuj aplikacje internetowe przy użyciu Pythona i Flask

Projektuj i wdrażaj skalowalne rozwiązania back-endowe

Twórz i utrzymuj interfejsy API RESTful

Współpracuj z programistami front-end, aby tworzyć responsywne i przyjazne dla użytkownika interfejsy przy użyciu Node, React i TypeScript

Tworzenie i utrzymywanie baz danych przy użyciu Postgres

Wdrażaj i zarządzaj aplikacjami w AWS

Pisz czysty, wydajny i dobrze udokumentowany kod

Rozwiązywanie problemów i debugowanie pojawiających się problemów

Bądź na bieżąco z najnowszymi technologiami i najlepszymi praktykami w tworzeniu stron internetowych

Wymagania:

Licencjat z informatyki, inżynierii oprogramowania lub dziedzin pokrewnych

Ponad 5 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych z pełnym stosem

Znajomość Pythona i Flaska

Specjalizacje: Python
Słowa kluczowe: Python