Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior PPC Manager w PIN-UP.GLOBAL

Opublikowano ponad 30 dni temu

920 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
Victoria
Victoria
Talent Sourcing Consultant
Brak doświadczenia
Kijów
Upper Intermediate

Obowiązki: • Tworzenie, rozwój i integracja skutecznych długo i krótkoterminowych strategii zakupowych oraz optymalizacja działań reklamowych...

Obowiązki:
• Tworzenie, rozwój i integracja skutecznych długo i krótkoterminowych strategii zakupowych i optymalizacji kampanii reklamowych; • Strukturalny sposób przeprowadzania testów A/B wraz z dalszą analizą; • Racjonalne zarządzanie budżetami; • Utrzymanie i optymalizacja kilku wertykałów w tym samym czasie;• Tworzenie strategii medialnych z zespołem, kalkulacja lejka sprzedażowego KPI;• Monitorowanie realizacji celów KPI.

Specyficzne umiejętności na danym stanowisku / Wymagamy:
• Ponad 3-letnie doświadczenie w pracy jako PPC Manage;• Doświadczenie w pracy z Fraudfliter, Linked Sphere, Indigo lub ich odpowiednikami;• Doświadczenie w branży hazardowej i bukmacherskiej;• Głęboka znajomość Google Ads;• Wysoki poziom zrozumienie Google Analytics, GTM;• Doświadczenie w pracy na rynkach globalnych;• Umiejętność dostosowania się do wyników testów reklamowych, wyciągania wniosków i propozycji kolejnych kroków;• Doświadczenie w pracy z dużym natężeniem ruchu, umiejętność pracy z dużymi zrzutami danych;• Znajomość podstawowych wskaźników, takich jak konwersje, ROI, CTR, CPC, CPM, CPA, CPL, LTV itp.;• Język angielski, preferowany poziom średnio-zaawansowany.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie produktowej;• Karierę i rozwój zawodowy;• Możliwość pełnego wykorzystania swojego potencjału, pomysłów i pracy u podstaw;• Godziwe wynagrodzenie;• Bogactwo szkoleń na koszt firmy;• (Roczny) płatny urlop (24 dni) i zwolnień lekarskich; • Ubezpieczenie medyczne; • Lekcje języka angielskiego na koszt firmy; • Joga jako rozrywka.

O naszym zespole i projekcie:
• Jesteśmy bardzo otwartym i przyjaznym zespołem, oczekujemy od Ciebie niezwykle otwartej, aktywnej i celowej osoby, dla której nie ma problemów, ale są zadania do wykonania. Mamy również nadzieję, że jesteś gotów odpowiedzieć na wszystkie wyzwania z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem;• Chociaż wszyscy jesteśmy bardzo zajęci, zawsze odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i szybko Cię poinformujemy.

Specjalizacje: Marketing

Kijów