Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior PO IRC170601 w GlobalLogic

Opublikowano ponad 30 dni temu

626 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

GlobalLogic
GlobalLogic
Product development company
3
1 recenzja
Więcej niż 3 lata
Kraków, Wroclaw
Advanced/Fluent

Opis:Czy chcesz zostać kluczowym członkiem globalnej firmy IT? Czy rozwiązanie dedykowane dla transportu brzmi dla Ciebie ciekawie? Poszukujemy Senior Developera, chętnego do pracy w stabilnym środowisku, z wieloma lokalizacjami (strefa czasowa CET) i kulturami w sposób samodzielny, niezależny, zmotywowany do zaangażowania się w Przemysł Technologie 4.0. Twoim obowiązkiem będzie zbudowanie strategicznego oprogramowania dla Hitachi.

Opis:

Chcesz zostać kluczowym członkiem globalnej firmy IT? Czy rozwiązanie dedykowane do transportu jest dla Ciebie interesujące?

Poszukujemy Senior Developera, chętnego do pracy w stabilnym środowisku, z wieloma lokalizacjami (strefa czasowa CET) i kulturami w sposób samodzielny, niezależny, zmotywowany do zaangażowania się w technologie Przemysłu 4.0.

Twoim zadaniem będzie zbudowanie strategicznego oprogramowania dla Hitachi. Rozwiązanie dedykowane jest do obsługi osobistych środków transportu poprzez różne rodzaje transportu. Założenia obejmują: Be-in/Be-out w wielu konfiguracjach; Transakcje pre- i postpaid lub rozpoznawanie klienta dzięki technologii Bluetooth lub RFID.

Wymagania:

 Poszukujemy osoby z następującymi umiejętnościami:- co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego;- dobra znajomość praktyk i technik analizy biznesowej, gromadzenia wymagań, analizy luk i przyczyn źródłowych.- zarządzanie wymaganiami;- śledzenie współzależności i zapisywanie w ramach projektu i programu;- Śledzenie wymagań międzyfunkcyjnych.- Umiejętność tworzenia i utrzymywania dokumentacji produktu.- Pisanie historii użytkownika z różnych perspektyw (system, użytkownik).- Stosowanie różnych technik (sterowane testami, oparte na zachowaniu ).- Umiejętność utrzymania bazy wiedzy o projekcie/wiki.- Umiejętność tworzenia jasnej i zwięzłej dokumentacji wspierającej projekt (historyjki użytkowników, przypadki użycia, diagramy przypadków użycia, diagramy przepływu danych i procesów).- Biegłość w JIRA i Confluence;- Zrozumienie SDLC i Scrum/Kanban;- Umiejętności rozwiązywania problemów i samoorganizacji;- Doskonałe umiejętności komunikacyjne;- Zaawansowany angielski w mowie i piśmie; słowa kluczowe umiejętności:Musisz mieć: Zarządzanie wymaganiami, JIRA, Confluence, Mapa myśli, Zarządzanie zakresem, Zarządzanie interesariuszami Dobrze mieć: Agile, UML, Diagramy przypadków użycia, Google Workspace, MS Office

Preferencje:

Zwinny, UML

Odpowiedzialność zawodowa:

Poszukujemy Analityka Biznesowego do udziału w tworzeniu globalnej platformy transportowej. Taka platforma byłaby odpowiedzią na potrzeby dostawców usług transportowych. Dołączysz do zespołu utalentowanych specjalistów i będziesz pracować w środowisku Agile.

Twoim obowiązkiem będzie:

Współpracuj z interesariuszami i ekspertami w danej dziedzinie w celu gromadzenia i dokumentowania potrzeb biznesowych, wymagań funkcjonalnych, niefunkcjonalnych i integracyjnych.

Przeprowadzaj złożone i dokładne badania istniejących dokumentów, procesów i pożądanych celów, aby opracować szczegółowe specyfikacje systemów, aby spełnić cele projektu. Przetłumacz wymagania na szczegółowe specyfikacje (historie użytkowników, przypadki użycia, diagramy) w celu wsparcia pożądanego projektu systemu, rozwoju i testowania. Ściśle współpracuj z właścicielami produktów, ekspertami biznesowymi, ekspertami UX/UI, architektami oprogramowania (deweloperami) i inżynierami QA. Identyfikuj i komunikuj ryzyka i problemy mające wpływ na projekt. Codziennie wykorzystuj swoje umiejętności zarządzania interesariuszami; Ułatwianie wydarzeń projektowych (związanych ze Scrumem lub innych); Śledź utworzone elementy wymagań i podpisanie.

Co oferujemy

Ekscytujące projekty: Klientom ze wszystkich branż i sektorów oferujemy możliwość pracy nad produktami definiującymi rynek przy użyciu najnowszych technologii.

Środowisko współpracy: możesz poszerzyć swoje umiejętności, współpracując ze zróżnicowanym zespołem wysoce utalentowanych ludzi w otwartym, swobodnym środowisku — a nawet za granicą w jednym z naszych globalnych centrów lub placówek dla klientów!

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym: GlobalLogic stawia na równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, dlatego oferujemy elastyczne harmonogramy pracy.

Rozwój zawodowy: Opracowujemy ścieżki dostosowane do Twoich indywidualnych talentów poprzez międzynarodową wymianę wiedzy i możliwości certyfikacji zawodowej.

Doskonałe korzyści: Naszym pracownikom zapewniamy prywatną opiekę medyczną, karty obiektów sportowych, grupowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie podróżne, pakiet relokacyjny, dopłaty do żywności oraz imprezy kulturalne.

Dodatkowe korzyści: Chcemy, abyś czuł się komfortowo w swojej pracy, dlatego tworzymy dobre środowisko pracy ze strefami relaksu, organizujemy zajęcia towarzyskie i integracyjne oraz zaopatrujemy naszą kuchnię w pyszne herbaty i kawy!

O GlobalLogic

GlobalLogic jest liderem w inżynierii cyfrowej. Pomagamy markom na całym świecie projektować i tworzyć innowacyjne produkty, platformy i doświadczenia cyfrowe dla współczesnego świata. Integrując projektowanie doświadczeń, złożoną inżynierię i wiedzę specjalistyczną w zakresie danych — pomagamy naszym klientom wyobrazić sobie, co jest możliwe, i przyspieszamy ich przekształcenie w cyfrowe firmy jutra GlobalLogic, z siedzibą w Dolinie Krzemowej, prowadzi studia projektowe i centra inżynieryjne na całym świecie, rozszerzając naszą głęboką wiedzę na klientów z branży motoryzacyjnej, komunikacyjnej, usług finansowych, opieki zdrowotnej i nauk przyrodniczych, produkcji, mediów i rozrywki, półprzewodników i technologii.GlobalLogic jest spółką należącą do grupy Hitachi, działającą pod firmą Hitachi, Ltd. (TSE: 6501), która przyczynia się do zrównoważonego społeczeństwa o wyższej jakości życia poprzez stymulowanie innowacji poprzez dane i technologię jako Biznes Innowacji Społecznych.

Słowa kluczowe: JIRA, Confluence, requirementmanagement, stakeholdermanagement, scopemanagement