Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior PHP Developer w KindGeek

Opublikowano ponad 30 dni temu

643 wyświetlenia

14 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Irina
Irina
sorser
Więcej niż 3 lata
Lwów
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy utalentowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku Programisty PHP. Na tym stanowisku Twoja wiedza specjalistyczna w zakresie programowania PHP w połączeniu ze znajomością różnych powiązanych technologii umożliwi Ci tworzenie wydajnych, dynamicznych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Twoje zrozumienie architektury mikroserwisów, Laravela, Symfony i Dockera będzie odgrywać kluczową rolę w rozwoju naszych projektów.

Poszukujemy programisty PHP, który:

  • Posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie komercyjne jako programista PHP, co świadczy o Twoich silnych umiejętnościach kodowania i świadomości branżowej.
  • Biegle posługuje się PHP 7+ oraz posiada wiedzę w zakresie JavaScript i SQL, co pozwala na tworzenie funkcjonalnych i bezproblemowych aplikacji.
  • Ma dobrą wiedzę na temat architektury mikroserwisów oraz praktyczne doświadczenie w Laravel, Symfony i Docker.
  • Zna metodyki Agile i Scrum, dzięki którym możesz efektywnie uczestniczyć w iteracyjnych procesach programistycznych.
  • Posiada umiejętności skutecznej komunikacji w języku angielskim na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym, pozwalającym na przejrzystą współpracę i dokumentację.
  • Przestrzega podstawowych wartości KindGeek, takich jak zaufanie, przejrzystość, odpowiedzialność społeczna i uznanie dla szczegółów estetycznych.

OBOWIĄZKI

Jako programista PHP będziesz:

  • Weź aktywny udział w planowaniu, przygotowaniu i szacowaniu projektu, oferując swoje spostrzeżenia w celu kształtowania pomyślnych wyników projektu.
  • Ściśle współpracuj z zespołem technicznym Klienta, szczególnie w obszarach takich jak wdrożenia, powiadomienia push i bezproblemowa integracja API.
  • Zaangażuj się w podejście oparte na współpracy w zakresie aplikacji mobilnej i platformy internetowej, kierując iteracyjnym wdrażaniem funkcji, które są zgodne z celami projektu.
  • Wykazać wyjątkowe umiejętności komunikacyjne, zapewniając skuteczną i proaktywną interakcję w zespole i z klientami.

O PROJEKCIE

Opis

Londyński startup fintechowy. Platforma łączy starannie wybranych profesjonalistów z branży nieruchomości, którzy chcą pożyczyć krótkoterminowe finansowanie (3–24 miesiące) do celów biznesowych, zabezpieczone nieruchomościami w Wielkiej Brytanii, z inwestorami chcącymi inwestować.

Kraj Klienta

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

Grupa projektowa

3 osoby

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: Laravel, symfony, Office/Remote of your choice, senior, Docker

Lwów