Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Senior Node.js Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

218 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Nasz klient obsługuje silny łańcuch dostaw mediów. Biorąc pod uwagę duże problemy z dostosowywaniem i skalowalnością istniejącej platformy, rozważają przejście na niestandardowe komponenty natywne AWS.

OPIS

Obowiązki

  • Zbuduj następujące moduły systemu:
  • Interfejs API zarządzania użytkownikami, który umożliwia
  • Zarządzaj użytkownikami
  • Przypisz uprawnienia
  • Współpracuj z DevOps, aby zintegrować Cognito z Okta, aby zapewnić tokeny JWT
  • Zamień token Okta na token Cognito dla użytkowników zdefiniowanych w API zarządzania użytkownikami
  • Przypisz role z poziomu interfejsu API zarządzania użytkownikami
  • Zbuduj interfejs API zarządzania aktywami, aby zarządzać zasobami w MAM
  • CRUD z zasadami ról i dostępu użytkowników
  • Zbuduj w systemie złożony system metadanych dla Użytkowników, Zasobów i Zbiorów
  • Definicja schematu wsparcia i walidacja
  • Hierarchia wsparcia
  • Polityka dostępu oparta na rolach i użytkownikach
  • Zaimplementuj możliwość importowania/przetwarzania zasobów multimedialnych (głównie plików wideo):
  • Przechowuj go w wiadrze S3
  • Rejestracja w Asset Management API
  • Automatycznie generuj metadane na podstawie typu pliku, rozmiaru itp
  • Transkoduj go do niższej rozdzielczości i przechowuj w S3 (AWS Elemental MediaConvert/lub wewnętrzne API)
  • Organizuj różne przepływy pracy za pomocą funkcji kroków (na przykład: pozyskiwanie)
  • Zbuduj magistralę komunikatów w oparciu o EventBridge, SQS i SNS
  • Emituj zmiany w metadanych i zarządzaniu zasobami
  • Utwórz mechanizm kolejkowania priorytetów, aby najpierw pozyskać elementy o wyższym priorytecie podczas przesyłania zbiorczego
  • Twórz szczegółowe monitorowanie i alerty za pomocą CloudTrail i CloudWatch

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie jako programista Node.js
  • Doświadczenie w korzystaniu z: AWS Lambda, API Gateway, Cognito, IAM, Aurora, AWS OpenSearch, EventBridge, SNS, SQS, CloudTrail, CloudWatch, Datadog, S3, Athena i Kinesis Services:
  • AWS Lambda z Node.js
  • Brama API AWS
  • Cognito, JA
  • Aurora, AWS OpenSearch, S3
  • EventBridge, SQS, SNS
  • CloudTrail, CloudWatch, Datadog
  • Athena, wąż strażacki danych Kinesis, strumienie danych Kinesis

Miło jest mieć

  • Wcześniejsze doświadczenie w branży medialnej lub rozrywkowej przy tworzeniu systemów metadanych lub podobnych aplikacji

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Node.js, Security Engineer
Słowa kluczowe: Node.Js, engineer, senior

Kijów