Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Senior Node.js Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

259 wyświetleń

5 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Nasz klient jest liderem branży łańcucha dostaw mediów, znanym z solidnych i innowacyjnych rozwiązań. Rozpoczynają ekscytujący projekt transformacji, aby ulepszyć swoją infrastrukturę poprzez migrację do niestandardowych, natywnych komponentów AWS.

Nasz klient jest liderem branży łańcucha dostaw mediów, znanym z solidnych i innowacyjnych rozwiązań. Rozpoczynają ekscytujący projekt transformacji, aby ulepszyć swoją infrastrukturę poprzez migrację do niestandardowych, natywnych komponentów AWS. Inicjatywa ta ma na celu wykorzystanie pełnego potencjału usług AWS w celu optymalizacji wydajności, skalowalności i efektywności kosztowej w całym łańcuchu dostaw mediów.

Jako starszy inżynier Node.js będziesz odgrywać kluczową rolę w tym przejściu, pracując nad najnowocześniejszymi technologiami i współpracując z utalentowanym zespołem w celu ponownego zdefiniowania krajobrazu łańcucha dostaw mediów.

Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnego miejsca na Ukrainie.

#LI-YAROSLAVADIAKOVA

Obowiązki

  • Zbuduj interfejs API zarządzania użytkownikami:
  • Zarządzaj użytkownikami, rolami i uprawnieniami
  • Zintegruj Cognito z Okta dla tokenów JWT
  • Zamień tokeny Okta na tokeny Cognito dla użytkowników API
  • Zbuduj interfejs API zarządzania aktywami:
  • Zarządzaj zasobami w MAM za pomocą operacji CRUD i zasad dostępu
  • Opracuj złożony system metadanych dla użytkowników, zasobów i kolekcji, wspierający sprawdzanie poprawności schematu, hierarchię i zasady dostępu
  • Implementuj import/przyjmowanie zasobów multimedialnych (plików wideo), przechowywanie w S3, generowanie metadanych, transkodowanie i organizowanie przepływów pracy za pomocą funkcji Step Functions
  • Zbuduj magistralę wiadomości:
  • Użyj EventBridge, SQS i SNS, aby emitować zmiany i tworzyć priorytetowe kolejki dla przesyłania zbiorczego
  • Opracuj szczegółowe monitorowanie i ostrzeganie za pomocą CloudTrail i CloudWatch

Wymagania

  • Ponad 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako inżynier Node.js z dużym portfolio udanych projektów
  • Biegłość w AWS Lambda: Doświadczenie lub umiejętność uczenia się i tworzenia usług przy użyciu AWS Lambda
  • Podstawowe usługi AWS: Możliwość pracy z kluczowymi usługami AWS, w tym API Gateway, Cognito, IAM, S3 i CloudWatch
  • Skalowalność i wydajność: Specjalizacja w projektowaniu i wdrażaniu skalowalnych aplikacji o wysokiej wydajności
  • Poziom języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym, w mowie i piśmie (B2+)

Miło jest mieć

  • Zaawansowane usługi AWS: Znajomość AWS Aurora, OpenSearch, EventBridge, SNS, SQS, CloudTrail, Datadog, Athena i Kinesis Services
  • Doświadczenie branżowe: Wcześniejsze doświadczenie w branży medialnej lub rozrywkowej, szczególnie w budowaniu systemów metadanych lub podobnych aplikacji

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość uczenia się i ciągłego rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 52 800 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Node.js, Security Engineer
Słowa kluczowe: Node.Js, engineer, senior