Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Senior .NET Full Stack (with Angular and Azure) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

164 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Naszym klientem jest amerykańska firma, światowy dostawca farb, powłok i materiałów specjalistycznych.

OPIS

Naszym klientem jest amerykańska firma i światowy dostawca farb, powłok i materiałów specjalistycznych.

Obowiązki

  • Wdrażanie funkcjonalności w oparciu o wymagania biznesowe
  • Dodawanie lub aktualizowanie dokumentacji w celu odzwierciedlenia szczegółów technicznych implementacji historii użytkownika
  • Przeprowadzanie analiz (skoków) przyszłych funkcjonalności w celu zidentyfikowania potencjalnych zależności przed wdrożeniem
  • Aktywny udział we wszystkich spotkaniach scrumowych
  • Przeglądanie żądań ściągnięcia od członków zespołu
  • Przyjmowanie proaktywnego podejścia poprzez sugerowanie ulepszeń technicznych i procesowych w oparciu o zidentyfikowane problemy
  • Rozwiązywanie błędów produkcyjnych i związanych z historiami użytkowników w ramach sprintu
  • Zapewnienie wsparcia pozostałym członkom zespołu w przypadku trudności z wdrożeniem historii lub naprawieniem błędów, aby zapewnić terminowe ukończenie historii użytkownika

Wymagania

  • Ponad 3 lata doświadczenia jako inżynier .NET
  • Zwinny, Scrum, BEZPIECZNY
  • .Net 6, C#
  • Tworzenie Web API przy użyciu ASP.NET Core
  • Kątowy
  • Azure (usługa aplikacji, funkcje, Service Bus, App Insights i inne)
  • Dobra znajomość i zrozumienie SQL Server, T-SQL
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: .NET, Full-Stack, Angular, Azure
Słowa kluczowe: .NET, senior, full, stack, with

Kijów