Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior .NET Engineer (AWS) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

355 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Celem projektu jest zwiększenie efektywności zestawu narzędzi produktu poprzez przeniesienie go do chmury AWS i unowocześnienie aplikacji. Nacisk położony jest na stabilizację systemu i poprawę wydajności poprzez optymalizację bieżącej architektury systemu.

OPIS

Obecnie do naszego zespołu programistów poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego inżyniera ze znajomością .NET.

Obowiązki

  • Współpraca z zespołem przy opracowywaniu i utrzymaniu aplikacji .NET
  • Projektuj, rozwijaj i rozwiązuj problemy z aplikacjami i usługami hostowanymi na platformie chmurowej AWS
  • Zapewnij jakość kodu, niezawodność i skalowalność aplikacji
  • Wdrażaj zmiany i ulepszenia kodu zgodnie z wymaganiami projektu
  • Weź udział w dyskusjach technicznych i decyzjach dotyczących technologii, infrastruktury i architektury aplikacji

Wymagania

  • Udokumentowane praktyczne doświadczenie w programowaniu .NET
  • Znajomość platformy chmurowej AWS i jej usług
  • Dobra znajomość architektury oprogramowania i zasad projektowania
  • Znajomość zwinnych metodologii wytwarzania oprogramowania
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy
  • Poziom średniozaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: .NET, Security Engineer, AWS
Słowa kluczowe: .NET, engineer, AWS, senior

Kijów