Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Mulesoft Developer w EPAM Ukraine

3 maja

79 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate

Dołącz do naszego projektu, w którym inteligencja finansowa spotyka się z innowacjami! Nasz klient to potęga inteligencji finansowej, która kształtuje krajobraz udzielania kredytów i oceny ryzyka.

Dołącz do naszego projektu, w którym inteligencja finansowa spotyka się z innowacjami!

Nasz klient to potęga inteligencji finansowej, która kształtuje krajobraz udzielania kredytów i oceny ryzyka. Nasz klient przoduje w dostarczaniu kluczowych informacji kredytowych zarówno osobom fizycznym, jak i firmom.

Wyobraź sobie, że jesteś częścią projektu, który kryje w sobie klucze do odblokowania możliwości finansowych dla milionów ludzi na całym świecie!

Poszukujemy wykwalifikowanego starszego programisty MuleSoft, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Idealny kandydat będzie posiadał wszechstronne, praktyczne doświadczenie w tworzeniu MuleSoft z wykorzystaniem łączności opartej na API, RAML i platformy Anypoint zgodnie z najlepszymi standardami branżowymi. Ta rola wymaga biegłości w integracji z Salesforce API, biegłości w transformacji Dataweave i znajomości Anypoint MQ. Kandydat powinien wykazać się wiedzą specjalistyczną we wdrażaniu środków bezpieczeństwa i strategii dostrajania wydajności w aplikacjach MuleSoft. Ponadto kandydat musi umieć wdrażać, zarządzać i monitorować aplikacje na platformie Anypoint przy użyciu narzędzi takich jak Maven, GitHub i Jenkins.

Obowiązki

  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań integracyjnych przy użyciu Mule ESB w Anypoint Studio i Anypoint Platform
  • Projektuj specyfikacje API przy użyciu RAML w Design Center, aby zapewnić bezproblemową łączność
  • Projektuj i wykonuj kompleksowe integracje z wykorzystaniem Anypoint Studio w Mule ESB
  • Zintegruj się z API Salesforce, aby ułatwić wymianę i synchronizację danych
  • Wykorzystaj Dataweave do wydajnej transformacji i manipulacji danymi
  • Zapewnij bezpieczeństwo aplikacji MuleSoft i zoptymalizuj wydajność zgodnie ze standardami branżowymi
  • Zajmij się wdrażaniem, zarządzaniem i monitorowaniem aplikacji na platformie Anypoint
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi w celu dostarczania wysokiej jakości rozwiązań w określonych ramach czasowych

Wymagania

  • Biegła znajomość Apache Maven, GitHub i Jenkins w celu ciągłej integracji i wdrażania
  • Rozległe doświadczenie w Mule Runtime i MuleSoft Anypoint Platform
  • Solidna znajomość RAML w zakresie specyfikacji i projektowania API
  • Wykazano wiedzę specjalistyczną w zakresie łączności opartej na API i Anypoint Studio do rozwoju integracji
  • Praktyczne doświadczenie w integracji z Salesforce API
  • Znajomość Dataweave do transformacji danych i Anypoint MQ do kolejkowania wiadomości
  • Możliwość wdrożenia środków bezpieczeństwa i optymalizacji wydajności w aplikacjach MuleSoft
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i pracy zespołowej

Miło jest mieć

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, inżynieria lub pokrewne
  • Doświadczenie z Salesforce Composite API

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość uczenia się i ciągłego rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 53 150 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Others
Słowa kluczowe: developer, senior, mulesoft

Kijów