Premia za zatrudnienie: 600$

Następna praca

Senior Mediabuyer (Facebook / Gambling) w CG Solutions

Opublikowano ponad 30 dni temu

442 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

CG Solutions
Affiliate network
0 recenzji
1000 - 6000$
1 rok
Kijów
Nie jest biegły

W związku z rozwojem firmy i otwarciem Działu Mediabuy, CG Solutions poszukuje Starszych Mediabuyerów, którzy będą potrafili generować ruch za pośrednictwem Facebooka dla naszych klientów z branży hazardowej.

Główne obowiązki:

- Tworzenie, uruchamianie, monitorowanie, optymalizacja i analiza kampanii reklamowych w sieciach społecznościowych (Facebook);

- Zarządzanie budżetami reklamowymi, skalowanie kampanii reklamowych;

- Testy A/B, testowanie nowych GEO, ofert i kreacji;

- Praca z narzędziami (usługi szpiegowskie, trackery, autouzupełnianie, edytory zdjęć i wideo itp.);

Wymagania wobec kandydata:

- Minimum 1 rok doświadczenia w zakupie mediów z naciskiem na Facebook;

- Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych z wynikami;

- Zrozumienie podstawowych metryk: konwersje, ROI, CTR, CPC, CPM, CPA, CPL, LTV itp.;

- Doświadczenie w arbitrażu ruchu (Facebook);

- Doświadczenie w pracy z narzędziami (usługi szpiegowskie, trackery, autouzupełnianie, edytory zdjęć i wideo itp.)

Oferujemy:

- Prywatne oferty od bezpośrednich partnerów

- Konfiguracja wszystkich niezbędnych narzędzi (w tym tworzenie aplikacji wewnętrznych)

- Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy.

- Hybrydowy format pracy (biuro/zdalnie)

- Rozwój kariery i rozwój nowych umiejętności w zakresie marketingu partnerskiego.

- Udział w konferencjach afiliacyjnych zarówno na Ukrainie, jak i za granicą

- Przyjemną i przyjazną atmosferę w zespole.

- Wysoce profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym.

Jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności i chęć dołączenia do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV. Czekamy na Twoją aplikację!

Specjalizacje: Media buying
Słowa kluczowe: media buyer, gambling, facebook ads

1 rok
Kijów