Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Magento Developer w EPAM Ukraine

24 kwietnia

51 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate

Dołącz do naszego dynamicznego projektu będącego liderem rewolucjonizacji protetyki słuchu. Nasz klient jest wiodącym producentem aparatów słuchowych i innych rozwiązań w zakresie ochrony słuchu.

Dołącz do naszego dynamicznego projektu, który jest liderem rewolucjonizacji protetyki słuchu

Nasz klient jest wiodącym producentem aparatów słuchowych i innych rozwiązań do pielęgnacji słuchu. Firma znana jest z innowacyjnego podejścia do projektowania i technologii aparatów słuchowych, dążąc do poprawy jakości życia osób z ubytkiem słuchu.

Oprócz aparatów słuchowych nasz klient dostarcza akcesoria i rozwiązania programowe zwiększające funkcjonalność i użyteczność swoich produktów. Klient oferuje także kompleksowe usługi wsparcia obejmujące badania słuchu, konsultacje dopasowania oraz stałą opiekę nad użytkownikami. Firma działa globalnie, obecna w wielu krajach na całym świecie. Jej zaangażowanie w badania i rozwój gwarantuje, że pozostaje w czołówce innowacji w dziedzinie protetyki słuchu, stale wprowadzając nowe technologie i rozwiązania w celu poprawy wyników słyszenia osób w każdym wieku.

Skorzystaj z możliwości bycia częścią projektu, którego celem jest wprowadzanie zmian każdego dnia

Obowiązki

  • Ściśle współpracuj z zespołem programistów, aby wdrożyć nowe funkcje i funkcjonalność zgodnie z wymaganiami
  • Weź udział w recenzjach kodu i przekaż opinię, aby poprawić jakość kodu
  • Współpraca z interesariuszami w celu zrozumienia wymagań i odpowiedniego opracowania rozwiązań
  • Utrzymuj i optymalizuj rozwiązanie Magento, aby zapewnić wysoką wydajność i skalowalność

Wymagania

  • Duże doświadczenie w tworzeniu backendu Adobe Commerce (Magento Enterprise).
  • Doświadczenie we wdrożeniach B2B i Headless Magento
  • Dobra znajomość PHP, MySQL
  • Poziom średnio zaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie (B1+)
  • Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość uczenia się i ciągłego rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 53 150 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Magento
Słowa kluczowe: developer, senior, magento