Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Senior Machine Learning Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

86 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate

Naszym klientem jest międzynarodowy sprzedawca detaliczny produktów do higieny osobistej i kosmetyków. Inżynier Machine Learning będzie pracował nad projektem GenAI dla naszego klienta.

Naszym klientem jest międzynarodowy sprzedawca detaliczny produktów do higieny osobistej i kosmetyków.

Inżynier Machine Learning będzie pracował nad projektem GenAI dla naszego klienta. Projekt ten obejmuje opracowanie i wdrożenie modeli i algorytmów uczenia maszynowego w celu poprawy doświadczeń klientów, optymalizacji operacji biznesowych i zwiększenia przychodów naszego klienta.

Jako inżynier uczenia maszynowego będziesz odpowiedzialny za projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań uczenia maszynowego, które spełniają wymagania projektu. Będziesz współpracować z zespołami interdyscyplinarnymi, aby zrozumieć potrzeby biznesowe, gromadzić dane i tworzyć skalowalne potoki uczenia maszynowego.

Obowiązki

  • Projektowanie i wdrażanie modeli i algorytmów uczenia maszynowego
  • Tworzenie skalowalnych potoków uczenia maszynowego przy użyciu Apache Spark i Databricks
  • Wdrażanie praktyk MLOps w celu zapewnienia wydajnego wdrażania i monitorowania modeli
  • Współpraca z Microsoft Azure w celu wykorzystania usług uczenia maszynowego opartych na chmurze
  • Współpraca z analitykami danych i innymi interesariuszami w celu zrozumienia wymagań biznesowych
  • Ocena i optymalizacja modeli uczenia maszynowego pod kątem wydajności i dokładności

Wymagania

  • Doświadczenie w inżynierii uczenia maszynowego
  • Znajomość Apache Spark, Databricks, MLOps, Microsoft Azure, Python
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w zakresie komunikacji (poziom B2)
  • Możliwość pracy zmianowej w godzinach PST przynajmniej do 20:00 przez Kijów

Miło jest mieć

  • Docker, Kubernetes, LangChain, modele wielkojęzykowe, przetwarzanie języka naturalnego

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 54 600 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: BI Machine, Machine Learning, Security Engineer
Słowa kluczowe: engineer, machine, learning, senior