Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 200$ - 250$

Senior Lead generator w Netpeak Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

756 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

5
6 recenzji
Olena Korpaniuk
Recruiter at Netpeak Group
2000 - 2500$
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy ambitnego specjalisty gotowego wziąć odpowiedzialność za outreach (proaktywne generowanie leadów) do pracy nad unikalnym produktem z dziedziny Edtech.

AcademyOcean to oparty na chmurze system nauczania na odległość (LMS) z wiodącą w branży oceną łatwości obsługi (9,8 na 10), który firmy wykorzystują do automatyzacji szkoleń dla pracowników, klientów i partnerów.

Z platformy korzystają już klienci z 25 krajów od USA po Singapur, a wśród ukraińskich firm takie jak: Intertop, Rocket, Olx, TSUM i inne.

Poszukujemy ambitnych profesjonalistów, którzy chcą pracować z naprawdę fajnym produktem, gotowych wziąć odpowiedzialność za zasięg (proaktywne poszukiwanie leadów) za pośrednictwem poczty elektronicznej i Linkedin.

Jeśli marzyłeś o dołączeniu do przyszłego jednorożca tuż przed tym, jak rozwinie skrzydła, masz szansę!

Wymagania zawodowe:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy z LinkedIn lub Email jako generator leadów w B2B.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper Intermediate (praktyczne doświadczenie w pisemnej i ustnej komunikacji z klientami anglojęzycznymi).

- Wykorzystanie narzędzi do automatyzacji procesu docierania.

- Możliwość generowania pomysłów do wyszukiwania odbiorców i automatycznego gromadzenia baz danych

- Umiejętność pisania indywidualnych wniosków.

- Umiejętność analizy i kompilacji ICP.

- Umiejętność jasnego i kompetentnego wyrażania myśli w mowie i piśmie.

Obowiązki:

- Pozyskiwanie nowych klientów za pomocą kampanii e-mail i LinkedIn

- Organizacja pracy systemowej tych obszarów

- Aranżacja ICP, USP

- Przetestuj hipotezy dotyczące znalezienia potencjalnej publiczności

- Przetwarzanie odpowiedzi z zasięgu

- Skonfiguruj automatyzację wszystkich tych procesów

- Organizacja spotkań z klientami

Oferujemy

1. Możliwość stania się częścią i przyczynienia się do rozwoju unikalnego rozwiązania SaaS w dziedzinie Edtech.

2. Praca ze zmotywowanym zespołem zainteresowanym produktem.

3. Szybkie podejmowanie decyzji i testowanie pomysłów — brak nadmiernej biurokracji i mikrozarządzania. Pracuj w firmie, w której jesteś słuchany i słuchany, a kierownik jest otwarty na dialog i sugestie.

4. Elastyczny grafik pracy z możliwością rozpoczęcia dnia pracy od 8:00 do 10:00 i zakończenia od 17:00 do 19:00.

5. Możliwość pracy całkowicie zdalnej lub w biurze (Odessa, Kijów, Charków, Czerkasy, Użhorod, Lwów, Równe, Krzywy Róg). Biura są autonomiczne w przypadku przerw w dostawie prądu. Pomagamy również przy zakupie stacji ładowania.

6. Indywidualna i grupowa praca z psychologiem korporacyjnym.

7. Korzystanie z płatnych wersji sztucznej inteligencji (takich jak ChatGPT).

8. Płatny urlop (24 dni), zwolnienie lekarskie.

9. Możliwość szkoleń i rozwoju: doświadczenie i pomoc naszych pracowników, pomoc w adaptacji zawodowej i szkoleniu kuratora przez cały okres próbny.

10. Wewnętrzne rabaty korporacyjne na różne usługi, w tym na kursy języka angielskiego.

11. Wydarzenia profilowe i czaty w celu wymiany doświadczeń w ramach grupy firm.

12. System grywalizacji, waluta wewnętrzna (netpeaks) oraz „Netpeak Store” z towarami, literaturą i certyfikatami.

Specjalizacje: Lead Generation
Słowa kluczowe: Lead Generation

2 lata