Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Senior / Lead Full Stack Engineer (.NET, Azure) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

245 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy starszego/głównego inżyniera Full Stack (.NET, Azure), który dołączy do naszego zespołu. Naszym klientem jest dynamiczna firma fintech z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która specjalizuje się w świadczeniu usług atestacyjnych, konsultingowych, strategicznych i transakcyjnych oraz podatkowych, której celem jest zrewolucjonizowanie krajobrazu finansowego poprzez innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Dołącz do nas, jeśli pasjonujesz się wykorzystaniem technologii .NET i Azure do wspierania innowacji w branży fintech. Będziesz miał okazję prowadzić ekscytujące projekty, współpracować z utalentowanymi zespołami i wywrzeć znaczący wpływ w środowisku zorientowanym na klienta.

Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnego miejsca na Ukrainie.

#LI-YAROSLAVADIAKOVA

Obowiązki

  • Projektuj, opracowuj i wdrażaj skalowalne rozwiązania z pełnym stosem na platformie Azure
  • Kieruj zespołem programistów we wdrażaniu najlepszych praktyk w zakresie programowania .NET na platformie Azure
  • Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi, aby zbierać wymagania, definiować zakresy projektów i dostarczać wysokiej jakości rozwiązania
  • Projektuj, twórz i utrzymuj aplikacje bezserwerowe platformy Azure, integracje z usługą Azure Service Bus, wdrożenia Event Hub i bazy danych Azure SQL
  • Wdrażaj i utrzymuj infrastrukturę jako kod przy użyciu narzędzi takich jak Terraform, szablony ARM i podobnych
  • Twórz komponenty front-end przy użyciu Angular, aby zapewnić bezproblemową obsługę użytkownika
  • Zapewnij jakość kodu, bezpieczeństwo i wydajność aplikacji
  • Opiekuj się młodszymi członkami zespołu i rozwijaj kulturę ciągłego uczenia się i doskonalenia

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnych stanowiskach
  • Silne, praktyczne doświadczenie z technologiami Azure .NET, w tym Azure Serverless (ACA, AZFN), Azure Service Bus (ASB), Event Hub i Azure SQL
  • Biegła znajomość frameworka .NET
  • Doświadczenie z narzędziami Infrastructure as Code (IAC), takimi jak Terraform, ARM, AWS CDK lub podobnymi
  • Biegła znajomość Angulara w celu programowania front-endu
  • Osoba zmotywowana, posiadająca umiejętność inicjowania i prowadzenia nowych projektów
  • Nastawienie na klienta i doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Poziom języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym, w mowie i piśmie (B2+)

Miło jest mieć

  • Doświadczenie z Bicepsem dla Infrastruktury jako Kodu

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość uczenia się i ciągłego rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 52 800 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Team Lead, Full-Stack, Security Engineer, .NET, Azure
Słowa kluczowe: lead, /, senior, full, stack