Premia za zatrudnienie: 150$ - 250$

Następna praca

Senior Lawyer w ES Juridiska Prakse SIA EU Legal Practice

Opublikowano ponad 30 dni temu

252 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Uljans
Uljans
Director
1500 - 2500$
Więcej niż 3 lata
Ryga, Ulbroka
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna
Przeprowadzka do innego miasta

W związku z rosnącą liczbą zapytań ze strony klientów, zapewniamy możliwość zatrudnienia wykwalifikowanych prawników prawa międzynarodowego, biegle posługujących się językiem angielskim.

Kwalifikacje:

  1. Posiadanie wyższego wykształcenia prawniczego;
  2. Minimum 4-letnie doświadczenie praktyczne w zakresie prawa międzynarodowego;
  3. Biegła znajomość języka angielskiego (C1 i wyższy);
  4. Znajomość prawa międzynarodowego i ustawodawstwa migracyjnego;
  5. Mile widziane wcześniejsze zatrudnienie na stanowisku prawnika w międzynarodowej firmie;
  6. Doświadczenie w doradztwie prawno-podatkowym oraz sporządzaniu opinii w zakresie zasadności prawnej i ryzyk;
  7. Umiejętność samodzielnego zagłębienia się w specyfikę działalności firmy i lokalne przepisy;
  8. Cechy: odpowiedzialność, wysoka efektywność, inicjatywa i uczciwość.

Obowiązki/obowiązki:

  1. Zapewnienie obsługi prawnej umów spółek, w tym o zasięgu międzynarodowym;
  2. Pomoc w obsłudze prawnej i administracyjnej projektów międzynarodowych, polegającej na przygotowaniu dokumentów w języku angielskim (umowy, pełnomocnictwa, protokoły, uchwały itp.);
  3. Sporządzanie umów klienckich - B2S, B2B, B2C;
  4. Przeprowadzanie due diligence spółek-kontrahentów;
  5. Współpraca z Łotwą i innymi państwowymi organami regulacyjnymi, udział w negocjacjach z kontrahentami zagranicznymi;
  6. Analizowanie ustawodawstwa i praktyk korporacyjnych, przygotowywanie opinii prawnych i świadczenie ekspertyz w międzynarodowych strukturach biznesowych.

Firma zapewnia:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Możliwości podróży i udziału w najważniejszych światowych konferencjach i wystawach, których pokrycie zapewnia firma;
  • Certyfikacja, szkolenia i udział w konferencjach prowadzonych przez wybitnych światowych ekspertów.

Ta szansa jest otwarta dla kompetentnych i pewnych siebie specjalistów. Podczas rozmowy spodziewaj się pytań związanych ze sprawą. Prosimy o list motywacyjny określający jurysdykcje międzynarodowe, z którymi wcześniej współpracowałeś, i przedstawiający Twoje mocne strony, aby ułatwić menedżerowi ocenę CV.

Specjalizacje: Team Lead
Słowa kluczowe: lawyer