Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Senior JavaScript Engineer (Angular) w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

80 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Nasz start-up z branży fintech koncentruje się na tworzeniu intuicyjnych i konfigurowalnych produktów dla branży finansowej. Nasze rozwiązania zapewniają jasne i istotne informacje, które umożliwiają klientom dokonywanie świadomych wyborów dotyczących zabezpieczeń, zarządzanie alokacją aktywów i ograniczanie ryzyka.

Nasz start-up z branży fintech koncentruje się na tworzeniu intuicyjnych i konfigurowalnych produktów dla branży finansowej. Nasze rozwiązania zapewniają jasne i istotne informacje, które umożliwiają klientom dokonywanie świadomych wyborów dotyczących zabezpieczeń, zarządzanie alokacją aktywów i ograniczanie ryzyka. Naszym celem jest usprawnienie przepływów pracy i pomaganie nowoczesnym organizacjom w podejmowaniu pewnych decyzji inwestycyjnych.

Poszukujemy doświadczonego programisty JavaScript , który pasjonuje się tworzeniem stron internetowych, potrafiącego dostarczać czysty, funkcjonalny kod i wprowadzać innowacje do naszych projektów. Twoim głównym celem będzie tworzenie interfejsów użytkownika przy użyciu Angular (obecnie Angular 8+), zapewniając optymalną wydajność i utrzymanie wysokich standardów jakości aplikacji

Obowiązki

  • Twórz funkcjonalne aplikacje internetowe za pomocą czystego i bezpiecznego kodu
  • Przeprowadzaj kompleksowe debugowanie i zapewnianie jakości, aby zapewnić wydajność kodu
  • Przekładaj projekty architektoniczne na wysokiej jakości, łatwy w utrzymaniu kod
  • Projektuj kreatywne nowe funkcje i funkcjonalności, aby poprawić komfort użytkownika
  • Współpraca z zespołem DevOps przy konfigurowaniu i zarządzaniu potokiem CI/CD
  • Wykonuj przeglądy kodu i pisz testy jednostkowe, aby egzekwować standardy kodowania wysokiej jakości
  • Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi przy definiowaniu, projektowaniu i wdrażaniu nowych funkcji
  • Wykazuj skuteczną komunikację w celu wyjaśnienia złożonych zadań i uczestniczenia w planowaniu projektu i projektowaniu aplikacji

Wymagania

  • Ponad 4 lata odpowiedniego doświadczenia
  • Dobra znajomość programowania front-endowego przy użyciu Angular 8+
  • Solidna znajomość JavaScript, HTML i CSS
  • Biegła znajomość TypeScriptu
  • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji front-end
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły
  • Trwałość i koncentracja w zarządzaniu pojedynczym projektem przez długi czas, zamiast częstego przełączania się między projektami
  • Dobra znajomość zasad Angulara, takich jak wstrzykiwanie zależności, RxJS i renderowanie po stronie serwera
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych wyzwań algorytmicznych
  • Znajomość rurociągów CI/CD
  • Podstawowa znajomość modelu pudełkowego CSS; dogłębne zrozumienie nie jest konieczne, ale może być dodatkowym atutem
  • Biegłość w programowaniu asynchronicznym i obsłudze współbieżności w JavaScript
  • Znajomość struktur danych w JavaScript, takich jak słowniki
  • Poziom języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym, w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi ponad 52 800 pracowników EPAM inspirujące kariery. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: JavaScript, Security Engineer, Angular
Słowa kluczowe: JavaScript, engineer, senior, angular