Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 500$ - 700$

Senior Java Engineer w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

339 wyświetleń

8 aplikacji   7 odpowiedzi

4
2 recenzji
Olena Yurovska
It-recruiter
5000 - 7000$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy Senior Java Engineer, który dołączy do zespołu SHIFT Energy. SHIFT wprowadza najnowocześniejsze systemy kontroli nadzorczej oparte na sztucznej inteligencji, które ograniczają emisję gazów cieplarnianych związanych z wielkoskalowymi systemami ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Obowiązki

- Udział w projektowaniu, rozwoju i konserwacji różnych komponentów produktu.

- Pisz dobrze zaprojektowany, łatwy do przetestowania i wydajny kod.

- Przyczynianie się do opracowywania planów i harmonogramów projektów poprzez dostarczanie szacunków dotyczących planowanych prac.

- Przegląd i przyczynia się do udoskonalenia wymagań biznesowych.

- Obsługuj wiele zadań z dużą elastycznością i zdolnościami adaptacyjnymi.

- Badania postępów w narzędziach i technikach rozwojowych, zalecanie i wprowadzanie odpowiednich zmian w procesach.

Wymagania

- Ponad 5 lat doświadczenia zawodowego w tworzeniu oprogramowania

- Doświadczenie z Javą

- Doświadczenie z Pythonem

- Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym lub elektrycznym jest koniecznością.

- Wiedza dziedzinowa i/lub szkolenie w zakresie sterowania, płynów i termodynamiki.

* Krytycznym wymogiem dla tego wakatu jest wykształcenie lub doświadczenie w inżynierii mechanicznej lub elektrycznej. Konieczne będzie zaplanowanie i zautomatyzowanie systemów kontroli klimatu.

Proces wywiadu

- Rozmowa HR (30 min)

- Rozmowa techniczna (60 min)

- Rozmowa z klientem (90 min)

Korzyści

Wszyscy jesteśmy za samorozwojem każdego członka zespołu. Jako część naszego zespołu będziesz wspierany w rozwoju zawodowym, będziesz pracować na komputerach Mac, otrzymywać certyfikaty i uczestniczyć w konferencjach. Do tego atrakcyjny pakiet socjalny, m.in

- Konkurencyjne miesięczne wynagrodzenie

- Elastyczny grafik pracy

- Praca zdalna

- 18 płatnych dni roboczych urlopu

- Płatne zwolnienia lekarskie (z 5 nieudokumentowanymi dniami w roku)

- Wsparcie zdrowotne w postaci ubezpieczenia medycznego lub programów sportowych

- Lekcje języka angielskiego, zajęcia sportowe i imprezy charytatywne

- Pełne wsparcie usług zgłaszania prywatnego przedsiębiorcy (ФОП)

Specjalizacje: Java, Python
Słowa kluczowe: Ukraine, java developer, Remote Work