Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 300$ - 600$

Senior Java Developer w Netpeak Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

387 wyświetleń

2 aplikacje   1 odpowiedź

5
6 recenzji
Vlada
Vlada
recruiter
3000 - 6000$
2 lata
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Starszy programista Java Biuro/Zdalny Saldo Apps poszukuje doświadczonego programisty Java, który dołączy do naszego zespołu i będzie pracował nad Saldo Core Web. Saldo Core Web będzie platformą SaaS do zarządzania finansami osobistymi i biznesowymi. Platforma pozwoli naszemu użytkownikowi uzyskać dostęp do wszystkich naszych usług w jednym produkcie.

Mamy:

✔️ 5 aplikacji;

✔️ 30 osób w firmie;

✔️ Ponad 20 tysięcy użytkowników.

Wymagane umiejętności:

✔️ Głęboka znajomość Javy 8+.

✔️ Doświadczenie w architekturze mikroserwisów.

✔️Doświadczenie asynchronicznej komunikacji pomiędzy usługami (brokerzy wiadomości, serwisy streamingowe).

✔️ Solidna znajomość baz danych SQL, NoSQL

✔️ Doświadczenie z architekturą REST i RPC (GRPC)

Dobra znajomość Springa (Boot, Data, Cloud Configuration, AOP, Cloud Sleuth, Security).

✔️ Doświadczenie z Dockerem, CI/CD.

✔️ Głębokie umiejętności pracy z usługami chmurowymi (AWS, Digital Ocean)

📝 Opis stanowiska

📩 Kontakt

Specjalizacje: Java
Słowa kluczowe: Java

2 lata