Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior GoLang Engineer (Kubernetes) w EPAM Ukraine

29 marca

130 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate

Naszym klientem jest międzynarodowa firma technologiczna specjalizująca się w usługach i produktach związanych z Internetem, których używasz na co dzień jako wyszukiwarka internetowa, przeglądarka internetowa, usługi e-mail/wideo/mapy, technologie reklamowe online, przetwarzanie w chmurze, oprogramowanie i sprzęt.

OPIS

Naszym klientem jest międzynarodowa firma technologiczna specjalizująca się w usługach i produktach związanych z Internetem, których używasz na co dzień jako wyszukiwarka internetowa, przeglądarka internetowa, usługi e-mail/wideo/mapy, technologie reklamowe online, przetwarzanie w chmurze, oprogramowanie i sprzęt. Autor różnorodnych platform operacyjnych, języków programowania, narzędzi i frameworków, bez których nie można sobie wyobrazić współczesnego rozwoju oprogramowania. Jest uważany za jeden z największych giełd internetowych.

Obowiązki

  • Rozumieć i analizować potrzeby klientów
  • Zaprojektuj i profesjonalnie wyartykułuj rozwiązanie dla klienta
  • Odpowiedzialność za wdrożenie i wkład w oprogramowanie open source
  • Bądź skuteczny w komunikacji, korzystając z oficjalnych kanałów i zespołów Kubernetes SIG
  • Bądź kreatywny, a nieszablonowe myślenie jest tutaj kluczem do sukcesu

Wymagania

  • Ponad 3 lata doświadczenia jako inżynier GoLang
  • Doskonała znajomość Kubernetesa
  • Dobra znajomość architektury chmurowej i kontenerowej
  • Znajomość technologii szeregowania wsadowego takich jak ray.io, spark (lub podobnych) będzie znaczącym atutem
  • Doświadczenie w pracy z Pythonem i inżynierią ML będzie zaletą
  • Biegła znajomość inżynierii systemów (Linux)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Elastyczne godziny pracy

Specjalizacje: Golang, Security Engineer
Słowa kluczowe: Golang, engineer, senior, kubernetes