Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Golang Engineer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

179 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy inżyniera Golang z dużą wiedzą, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Projekt wymaga bezpośredniej współpracy z zespołem Kubernetes nad ich projektem. Jest to natywna technologia Kubernetes do uruchamiania obciążeń wsadowych i zarządzania nimi w klastrach Kubernetes.

Poszukujemy inżyniera Golang z dużą wiedzą, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu.

Projekt wymaga bezpośredniej współpracy z zespołem Kubernetes nad ich projektem. Jest to natywna technologia Kubernetes do uruchamiania obciążeń wsadowych i zarządzania nimi w klastrach Kubernetes.

Jednym z bezpośrednich działań będzie praca nad integracją Kueue i ray.io. Działalność ta przypuszczalnie będzie obejmować wkład open source do obu projektów: Kueue i ray.io.

Opcja zdalna dotyczy wyłącznie Kandydatów, którzy będą pracować z dowolnego miejsca na Ukrainie.

#LI-IK2

Obowiązki

  • Rozumieć i analizować potrzeby klientów
  • Zaprojektuj i profesjonalnie wyartykułuj rozwiązanie dla klienta
  • Odpowiedzialność za wdrożenie i wkład w oprogramowanie open source
  • Bądź skuteczny w komunikacji, korzystając z oficjalnych kanałów i zespołów Kubernetes SIG
  • Bądź kreatywny, a nieszablonowe myślenie jest tutaj kluczem do sukcesu

Wymagania

  • Ponad 4 lata doświadczenia w języku Go
  • Doskonała znajomość Kubernetesa
  • Dobra znajomość architektury chmurowej i kontenerowej
  • Znajomość technologii szeregowania wsadowego takich jak ray.io, spark (lub podobnych) będzie znaczącym atutem
  • Doświadczenie w pracy z Pythonem i inżynierią ML będzie zaletą
  • Biegła znajomość inżynierii systemów (Linux)
  • Poziom języka angielskiego B2 i wyższy

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Pakiet socjalny – ubezpieczenie medyczne, sportowe
  • Rekompensata za listy chorobowe i regularne urlopy
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 61 600 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Golang, Security Engineer
Słowa kluczowe: Golang, engineer, senior