Premia za zatrudnienie: 400$ - 450$

Następna praca

Senior Full-Stack PHP developer w Valigara

Opublikowano ponad 30 dni temu

1133 wyświetlenia

14 aplikacji   6 odpowiedzi

0 recenzji
Oren Levitin
Business Growth
4000 - 4500$
Więcej niż 3 lata
Haifa
Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy utalentowanego i doświadczonego Senior PHP Developera, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Będziesz odgrywać kluczową rolę w rozwoju najlepszego rozwiązania b2b w branży jubilerskiej. Dzięki dziesiątkom modułów, setkom funkcji do ulepszenia i licznym nowym możliwościom w naszym zapleczu programistycznym istnieje ogromny potencjał rozwoju i innowacji.

Stos technologiczny: PHP(v7), MySql, Redis, jQuery, Bootstrap, docker, Node.Js(websockets)

Obowiązki:

  • Rozwijaj wiodącą platformę SaaS do wielokanałowego marketingu biżuterii
  • Oszacuj wdrożenia i opracuj nowe funkcje
  • Sugerowanie i wdrażanie ulepszeń architektury
  • Refaktoryzuj system, aby nadążać za najnowszymi technologiami

Kwalifikacje:

  • Ponad 4 lata doświadczenia z PHP (w tym v7), MySQL, jQuery, GIT
  • Udokumentowane doświadczenie w czystym programowaniu PHP
  • Doświadczenie z dockerem, boostrapem, PHP(<v7), REST API, SOAP API, GitLab, CI/CD – plus
  • Przynajmniej jeden czysty projekt PHP w ich historii
  • Doświadczenie z metodologią programowania Agile/Scrum
  • Pasja do tworzenia kompleksowych rozwiązań
  • Wysoki poziom osobistego zaangażowania
  • Rzetelne, zorganizowane i niezależne podejście do pracy
  • Gotowość do pracy ze starszym kodem
  • Profesjonalny angielski (umiejętność czytania dokumentacji i komunikowania się w piśmie)

Główna lokalizacja: odległa

Doświadczenie: ponad 4 lata

Harmonogram: pełny etat

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: Node.Js, PHP, MySQL DB, git, JQuery

Haifa