Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Senior Front-End developer w Liliia Kaminska

Opublikowano ponad 30 dni temu

758 wyświetleń

33 aplikacje   1 odpowiedź

Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Intetics, wiodąca globalna firma technologiczna oferująca tworzenie niestandardowych aplikacji, rozproszone profesjonalne zespoły, ocenę jakości oprogramowania i rozwiązania „wszystko cyfrowe”, poszukuje programisty Full-Stack (React), który wzbogaci swój zespół o wykwalifikowanego profesjonalny.

Poszukujemy pasjonata, ambitnego inżyniera oprogramowania, który może wziąć odpowiedzialność za przód naszego produktu i może wybrać odpowiednie technologie i narzędzia do zbudowania rozwiązania w ramach naszego zestawu podstawowych technologii. Jeśli jesteś gotowy, aby nauczyć się Go i możesz zamienić je w działające rozwiązanie dla klienta, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

Wymagania

  • Ponad 4 lata tworzenia oprogramowania dla przedsiębiorstw i/lub rozproszonych systemów SaaS w procesie Agile
  • Wymagana biegła znajomość Gita
  • Ponad 3 lata praktycznego programowania obiektowego
  • Wymagane jest wykazanie zrozumienia CSS i responsywnych projektów
  • Ponad 3 lata doświadczenia z React, React Hooks, React Testing Libraries i Jest
  • Wymagana umiejętność pisania testów jednostkowych

Wymagane jest solidne zrozumienie następujących zagadnień:

  • RESTful API, zarówno tworzenie, jak i konsumpcja
  • Doświadczenie z magazynami danych SQL i NoSQL

Obowiązki:

o Twórz wysokiej jakości oprogramowanie zgodnie z harmonogramem

o Rozszerz i zoptymalizuj obecną architekturę oprogramowania

o Regularnie przeprowadzaj przeglądy projektu i kodu

o Odkrywaj i rozpowszechniaj nowe projekty i architekturę oprogramowania

o Rzucaj wyzwania i ucz się od swoich rówieśników

o Mentor mniej doświadczonych członków zespołu

o Opracowywanie weryfikacji koncepcji w celu ciągłego doskonalenia procesów i produktów.

Proces zatrudniania:

- Krótka rozmowa z rekruterem

- Zadanie testowe

- Wywiad techniczny z klientem.

Specjalizacje: Front-End / JS, React
Słowa kluczowe: JavaScript, engineer, developer, Office/Remote of your choice, senior