Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Embedded Linux Engineer IRC162486 w GlobalLogic

Opublikowano ponad 30 dni temu

667 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

GlobalLogic
GlobalLogic
Product development company
3
1 recenzja
Więcej niż 3 lata
Kijów, Lwów, Mikołajów
Upper Intermediate
Praca zdalna

Głównym celem jest wdrożenie generycznego oprogramowania pośredniczącego Residential Gateways dla jednego z największych dostawców usług internetowych w Europie (do 10 milionów klientów).

Nasz klient to brytyjska korporacja posiadająca największą sieć kablową oraz największy dostawca Internetu w Wielkiej Brytanii z siedzibą w Londynie.

Projekt ten jest związany z rozwojem oprogramowania układowego opartego na OpenWRT, co pomoże dostawcy być właścicielem kodu oprogramowania układowego i ujednolicić prace nad rozwojem oprogramowania układowego dla nowych routerów.

Zespół Globallogic zajmuje się rozwojem centralnej części oprogramowania sprzętowego i jego podsystemów, takich jak Wi-Fi, VoIP i usługi sieciowe.

Programujemy w C/C++ pod Linuksem, głównie pisząc kod dla przestrzeni użytkownika, ale możliwa jest również praca ze sterownikami (Wi-Fi).

Główne technologie:

  • Wbudowany system Linux
  • OpenWRT
  • C/C++
  • Sieć / Netfilter / iptables / Routing
  • TR-181

Oferujemy:

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ekscytujące projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Doskonały pakiet wynagrodzeń i świadczeń
  • Możliwość pracy zdalnej lub w nowoczesnych i komfortowych obiektach biurowych.

Wymagania:

  • Język programowania C
  • Linux i tło sieciowe
  • Średniozaawansowany/Wyższy średniozaawansowany poziom języka angielskiego
  • Inteligentny i szybki uczeń

Preferencje:

Jądro Linux, testy jednostkowe

Obowiązki:

  • Model rozwoju potoku CI/CD
  • Linux, wbudowany C, sieć
  • Usługi, w tym wi-fi, głos cyfrowy, telewizja multicast, OpenWRT
  • Wan to DSL, ale także LTE
  • Rozwój automatycznych testów jednostkowych

O GlobalLogic

GlobalLogic, spółka należąca do grupy Hitachi, jest liderem w dziedzinie inżynierii produktów cyfrowych. Pomagamy naszym klientom projektować i budować innowacyjne produkty, platformy i cyfrowe doświadczenia dla współczesnego świata. Pomagamy naszym klientom wyobrazić sobie, co jest możliwe, i przyspieszamy ich przejście do cyfrowych biznesów jutra. GlobalLogic z siedzibą w Dolinie Krzemowej prowadzi studia projektowe i centra inżynieryjne na całym świecie.

Czym jest GlobalLogic w liczbach:

24 000+ inżynierów

1800+ wydań produktów rocznie

400+ aktywnych klientów

Ponad 70 laboratoriów klientów marek własnych

35 centrów inżynierii produktu

14 krajów

Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o GlobalLogic, zobacz nasze wolne stanowiska i możliwości kariery, a także dlaczego warto do nas dołączyć!

Strona internetowa firmy:

Strona firmy DOU:

Specjalizacje: Linux, C / C++ / Embedded
Słowa kluczowe: linux, engineer, Office/Remote of your choice, Embedded, senior