Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Designer w EPAM Ukraine

Opublikowano ponad 30 dni temu

124 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy starszego projektanta, który dołączy do naszego zespołu ds. strategii cyfrowej i projektowania na Ukrainie. O ZESPOLE Dziś mamy ponad 200 projektantów, którzy są częścią rozproszonej globalnej grupy projektowej składającej się z ponad 1 tys. wielodyscyplinarnych projektantów, badaczy i konsultantów.

Poszukujemy starszego projektanta, który dołączy do naszego zespołu ds. strategii cyfrowej i projektowania na Ukrainie.

O ZESPOLE

Dziś mamy ponad 200 projektantów, którzy są częścią rozproszonej globalnej grupy projektowej składającej się z ponad 1 tys. wielodyscyplinarnych projektantów, badaczy i konsultantów. Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy — pomagamy organizacjom wykorzystywać projekty do tworzenia cennych doświadczeń klientów na różnych platformach i punktach kontaktu.

Cenimy optymistów, którzy przejmują odpowiedzialność, mniej mówią, robią więcej i potrafią uczyć się na błędach.

#LI-AA10

Obowiązki

  • Komunikowanie się z klientami w celu zrozumienia ich celów biznesowych
  • Zweryfikuj i oceń swoje pomysły wraz z interesariuszami i użytkownikami
  • Odpowiedzialny za tworzenie i dostarczanie artefaktów UX w postaci przepływów użytkowników, person, map podróży klientów, szkieletów, makiet i prototypów w oparciu o badania użytkowników i opinie klientów, które odpowiadają potrzebom projektu zoptymalizowanym dla szerokiej gamy urządzeń i interfejsów
  • Weź udział w działaniach odkrywających i badawczych, takich jak wywiady z użytkownikami, ocena heurystyczna lub przegląd konkurencji
  • Uczestnictwo i prowadzenie warsztatów projektowych
  • Dokumentowanie wymagań klienta i wsparcie projektów projektowych dla projektu
  • Weź udział w sesjach przeglądu wykonalności z programistami i architektami front-end
  • Dokonaj dokładnych szacunków
  • Pracuj jako integralna część zespołu projektowego, udostępniając statusy i blokady oraz utrzymując przejrzystość obciążenia
  • Dotrzymuj terminów i współpracuj z liderami projektu, aby zrozumieć obciążenie pracą i ustalić priorytety
  • Praktyczna znajomość standardowych narzędzi UX, takich jak Figma, Sketch, Adobe XD, Miro, Mural i narzędzia do testowania użytkowników
  • Mentorowanie większej liczby młodszych projektantów

Wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia projektowego
  • Dogłębna wiedza na temat procesu projektowania opartego na badaniach
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji projektowych i prototypów projektów
  • Solidne przygotowanie teoretyczne (kompozycja, teoria koloru, typografia, projektowanie i style artystyczne)
  • Umiejętność syntezy i przekazywania wyników badań, pomysłów koncepcyjnych i szczegółowego projektu na wszystkich poziomach organizacji klienta
  • Posiadaj wszystkie elementy projektu w ramach projektu, takie jak mapy doświadczeń, podróże użytkowników, modele interakcji, przepływy, schematy IA, projektowanie systematyczne, projektowanie interakcji i wiele innych
  • Bycie gawędziarzem — umiejętność przedstawiania klientom historii rozwiązań projektowych w przekonujący sposób
  • Silne myślenie koncepcyjne i systematyczne; umiejętność skutecznego udzielania informacji zwrotnej innym i argumentowania własnych decyzji
  • Silne umiejętności prezentacji
  • Poziom języka angielskiego wyższy średniozaawansowany lub wyższy w mowie i piśmie (B2)

Miło jest mieć

  • Umiejętność kontrolowania i pomiaru wyników projektów
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Umiejętność zarządzania i eliminowania problemów konfliktowych
  • Doświadczenie w działaniach przedsprzedażowych
  • Dobre umiejętności projektowania wizualnego/graficznego
  • Wysoki poziom zrozumienia rozwoju front-end
  • Doświadczenie w pracy przy projektach typu Enterprise

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Pakiet socjalny – ubezpieczenie medyczne, sportowe
  • Rekompensata za listy chorobowe i regularne urlopy
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywnych i najnowocześniejszych rozwiązań, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał

Specjalizacje: Others
Słowa kluczowe: designer, senior