Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Senior Data Scientist w EPAM Ukraine

1 maja

29 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

EPAM Ukraine
Software Engineering & Product Deve
5
1 recenzja
Yuliia Dieriugina
Talent Acqisition Operations Specialist
Więcej niż 5 lat
Intermediate

Szukasz wymagającego, ale satysfakcjonującego projektu, który pozwoli wykorzystać Twoje najlepsze umiejętności w zakresie podejmowania decyzji i doskonałości inżynieryjnej? W DIAL staramy się zachować delikatną równowagę pomiędzy stale zmieniającym się krajobrazem LLM, wymaganiami i skalą klientów korporacyjnych oraz ograniczeniami związanymi z rozwojem multimodalnej platformy LLM i orkiestracji aplikacji o otwartym kodzie źródłowym w ramach licencji Apache 2, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu łatwość obsługi i wdrażania oraz ciągłe dostarczanie nowych funkcji.

Szukasz wymagającego, ale satysfakcjonującego projektu, który pozwoli wykorzystać Twoje najlepsze umiejętności w zakresie podejmowania decyzji i doskonałości inżynieryjnej?

W DIAL staramy się zachować delikatną równowagę pomiędzy stale zmieniającym się krajobrazem LLM, wymaganiami i skalą klientów korporacyjnych oraz ograniczeniami związanymi z rozwojem multimodalnej platformy LLM i orkiestracji aplikacji o otwartym kodzie źródłowym w ramach licencji Apache 2, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu łatwość obsługi i wdrażania oraz ciągłe dostarczanie nowych funkcji.

Wykorzystując DIAL jako podstawę, budujemy różnorodne praktyczne rozwiązania, które można dostosować do konkretnych potrzeb, takie jak StatGPT , platforma typu „rozmowa ze swoimi danymi” przyjęta przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Światowy . Wyobraź sobie przyszłość, w której dostęp i zrozumienie złożonych zbiorów danych jest tak proste, jak zadanie pytania. Dzięki Project StatGPT ta przyszłość jest teraz. Naszą misją jest demokratyzacja dostępu do danych dzięki mocy modeli wielkojęzykowych (LLM) opartych na przetwarzaniu języka naturalnego (NLP). StatGPT został zaprojektowany, aby wypełnić lukę pomiędzy ogromnymi repozytoriami danych a ludźmi biznesowymi, którzy potrzebują informacji z nich, przy użyciu intuicyjnych, konwersacyjnych interfejsów.

Aby osiągnąć sukces na tym stanowisku, niezbędne są określone zdolności i umiejętności. Rozumiemy jednak, że nie każdy może początkowo posiadać wszystkie pożądane umiejętności. Jeśli masz pewność, że potrafisz się uczyć i dostosowywać, zapraszamy Cię do rozwijania wszelkich brakujących umiejętności poprzez praktyczne doświadczenie, gdy już znajdziesz się na pokładzie. Powiedz nam, jaka jest Twoja mocna strona, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie zadanie

Obowiązki

  • Projektuj i rozwijaj rozwiązania wykorzystujące AI/ML do wyszukiwania, wizualizacji i wyjaśniania danych z różnych źródeł (hurtownie danych, bazy danych)
  • Porównaj wydajność różnych LLM dla konkretnych problemów biznesowych
  • Testuj i oceniaj rozwiązanie AI/ML pod kątem spełnienia określonych kryteriów dokładności i spójności
  • Przyczyniaj się do ciągłego doskonalenia wydajności rozwiązań i efektywności kosztowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, analityki danych lub równoważne doświadczenie praktyczne
  • Głębokie zrozumienie możliwości i wyzwań związanych z zastosowaniem generatywnej sztucznej inteligencji w kontekście biznesowym
  • Znajomość frameworków GenAI/LLM (np. Langchain, LlamaIndex, haystack)
  • Biegła znajomość Pythona i praktyczne doświadczenie z frameworkami i platformami ML (np. Tensorflow, PyTorch, MLflow)
  • Doświadczenie w pracy z wielowymiarowymi kostkami danych i tworzeniu na ich podstawie analiz
  • Umiejętność pracy w zespołach cross-funkcjonalnych w dynamicznym środowisku biznesowym opartym na zasadach zwinnego rozwoju
  • Umiejętność opisywania biznesowych przypadków użycia, wizji wdrożenia i wyborów technologicznych zarówno dla odbiorców technicznych, jak i nietechnicznych

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Nieograniczony dostęp do rozwiązań edukacyjnych LinkedIn
  • Zwolnienie lekarskie i regularny urlop
  • Zajęcia z języka angielskiego z certyfikowanymi lektorami języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

O EPAM-ie

  • EPAM jest wiodącym światowym dostawcą usług inżynierii i rozwoju platform cyfrowych. Zależy nam na wywieraniu pozytywnego wpływu na naszych klientów, pracowników i społeczności. Stawiamy na dynamiczną i włączającą kulturę. Tutaj będziesz współpracować z międzynarodowymi zespołami, brać udział w niezliczonych innowacyjnych projektach, które dostarczają najbardziej kreatywne i najnowocześniejsze rozwiązania, a także będziesz mieć możliwość ciągłego uczenia się i rozwoju. Dołączysz do oddanej, kreatywnej i różnorodnej społeczności, która pomoże Ci odkryć Twój pełny potencjał. EPAM stara się zapewnić naszemu globalnemu zespołowi składającemu się z ponad 53 150 pracowników EPAM inspirujących karier. EPAMersi prowadzą z pasją i uczciwością oraz myślą kreatywnie. Źródłem naszego sukcesu są nasi ludzie. Cenimy współpracę, zawsze staramy się zrozumieć biznes naszych klientów i dążymy do najwyższych standardów doskonałości

Specjalizacje: Others
Słowa kluczowe: senior, data, scientist